Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű srácnak számítok? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácnak számítok? Az alkatom megfelelő? (lányoknak szól a kérdés és nem SP-ek)

Figyelt kérdés

Ide leírást küldök és jöhet utána a szöveg, hogy nincs önbecsülésem, sajna nincs, mert volt már szerencsém elég sok csalódásban!


24éves vagyok(igen, túl öreg vagyok már bohócnak ide, tudom sajna) 186cm magas vagyok és 93kg, szóval se nem vékony, se nem kövér, inkább olyan átlagosan sportosnak mondanám, a hasról le kéne szedni a felesleget azt tudom!

A szemem színe zöld és barna haj, igazából semmi izgalmas elem, szóval se tetkó, piercing, fültágító!

Ha kell kép, akkor privátban küldök egy olyat amin alkat is van és arc is!



2012. aug. 7. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de küldj képet és kiderül.
2012. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
pedig a GYEMEP által hitelesített cuccok a legjobbak ezt már Marshall is megmondta.
2012. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kûldhetsz ide is.
2012. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, rajtam van a billogjuk is! Kicsit fájt, de az Origin jelzés mindent megér! :)
2012. aug. 7. 00:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi extra: de! Köcsögszakáll felejtős! Tükörfényképészkedés detto. Fogyni kell még.

Amúgy erős közepes lehetsz még, ha ezeket betartod.

2012. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Több mint a semmi! Nem gond, akkor leitatlak és a menet után eláslak és még szégyenkezned sem kell, hogy egy erős közepessel voltál csak! :)

A fogyást tudom, mert amúgy az alkatom az alapvetően jó, azért sokat sportoltam életem során...

De persze kösz, az első felét meg ne vedd komolyan, mert akkor megkereslek és.....:)

2012. aug. 7. 00:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem lehet rossz.. :) De én is kérek képet!:P
2012. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
küldesz képet? :) leírás alapján nem rossz a típus. 22/L
2012. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
00:13-al tökéletesen egyetértek! ;)
2012. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Végül is vagy jóképű, vagy erős közepes 4válasz alapján...

Nem is akartam soha sem mindenkinek tetszeni! A tükörfényképezés egyszeri eset volt, nem csinálok belőle mindennapi szokást!

De ezek alapján nincs kizáró tényező ilyen szempontból...

2012. aug. 7. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!