Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MOst akkor csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MOst akkor csúnya vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

amikor a mostani osztályomba kerültem, vagyis 5 éve tényleg elég csúnya voltam (szar haj, pattanások, béna ruhák szemüveg stb) csúfoltak is a fiúk. náluk még mindig a szar csaj kategóriába tartozok, néha most is csúfolnak, hogy szar csaj vagyok.

viszont, teljesen más társaságokból meg tök sok fiúnak tetszettem. 2 kifejezettem jó pasi is szerelmes volt belém (állításuk szerint), szóval annyira mégsem lehet csúnya, nem? vagy mégis?

most akkor az osztályban élnek a régi általánosítások, vagy a többi fiúnak alacsonyak az elvárásai?

17L


2012. aug. 3. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Engem mindig csúfoltak, meg rondáztak, aztán érdekes, nagyon kapós lettem máshol, mikor el-eljárogattam, úgy 15 éves koromtól. Pedig nem nagyon változtam. De mindig úgy álltam hozzá, hogy én tuti nagyon gáz vagyok, csak nekik mindegy, meg legalább új lány vagyok, a mai napig emlékszek miket mondtak a suliban a fiúk.


Aztán nem olyan régen találkoztam egy volt osztálytársammal, akit 14 éves kora óta nem láttam, mert elment másik iskolába és ő mondta, hogy fú ő még emlékszik rá, hogy milyen szerelmes volt belém az összes fiú az osztályból. Az igen.


Hát erről nekem az a véleményem, hogy a szülőknek meg kellene tanítani a kölykeiket, hogy ha valaki tetszik-nem tetszik, akkor azt nem szabad szidni meg macerálni nevetségessé tenni, mert nekem a kis hülyék a nagy szerelmükben úgy tönkre vágták az önbizalmamat évekre, hogy hihetetlen.

2012. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

hát utolsó az 100%, hogy ha fizetnének az osztálytársaimnak, se járnának velem :D


amúgy még az előzőnek leírni bármit lehet, ugyanazzal a leírással lehet vki szép is csúnya is :)

2012. aug. 3. 17:46
 13/22 anonim ***** válasza:

értelmetlen ez így.


Vedd úgy akkor, hogy csunya vagy.

2012. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is az osztálytársaid lehetnek előítéletesek.
2012. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

58%os,mondtam hogy ne válaszoljál.

többieknek köszi :)

2012. aug. 3. 17:49
 16/22 anonim ***** válasza:
Néha sok idő kell ahhoz,hogy kinője az ember a rút kiskacsa felfogást.Sulis korban szerintem kizárt,főleg ha az osztály fele fiú,bár 99%-os lányosztályban sem könnyű.Nem akarlak elkeseríteni,de én úgy kb.37 éves koromra békéltem meg magammal.
2012. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Vagy privátban elküldöd a képet,esetleg bejelölsz vkit itt vagy ott és elmondja.Van itt biztos sok jelentkezõ,de szívesen megnézlek én is,ha akarod :) De biztos nem vagy az,tudod te magadról :)
2012. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Na már le is esett egy drasztikusan negatív tulajdonságod.


Talán nem is azért csúfolnak, mert csúnya vagy, hanem azért mert már minden "szó" sérti a becsületedet.


Ha valaki mond valami rosszat "látatlanban", azt nem fogadod el, de ha valaki valami "jót" mond (szintén látatlanban), akkor az jó...


Tipikusan ugyan ez vagy mint a többi kérdés:


"Szerintetek szép vok? (kép lent) stb."

és aki azt írja hogy nem, abba mindig beleköt a kérdező :D


Amúgy most röhögni fogsz, de a "csúnyát" úgy irtam oda, hogy pont egy 20-ast dobálgatok felfele. És mivel egyátalán nem értettem értelmét eme kérdének, biztam a sorsot eme pénz kezébe. :D

2012. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

tudtam, hogy be fogsz szólni. ha azt írtad volna: szerintem csúnya vagy, mivel csúnya lányokba is lehet szerelmesnek lenni, az osztálytársaid pedig nem csúfoltak volna ha nem lennél az, elfogadtam volna.

ha azt írtad volna, feldobtam egy pénzt, az jött ki csúnya vagy, az is oké lett volna.

de direkt csak azért írtad, hogy bunkó lehess. arra meg nem vagyok kíváncsi.

2012. aug. 3. 18:24
 20/22 anonim ***** válasza:
szerintem csodaszép vagy
2012. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!