Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek az ilyen típusú felsők egy fiún?

Figyelt kérdés

Lányok! Nektek tetszenek az ilyen típusú felsők egy fiún?

Sajnos nem tudom hogy konkrétan mi a neve... milyen felső, ezért linkelek képeket(ha tudjátok hogy milyen felső, akkor írjátok már le..mármint a nevét).

Jah és kort is légyszi.


[link]



[link]


2009. júl. 17. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen felsőhöz kell egy jó felsőtest is;)
2009. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy "dagi" ak igen *.*
2009. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez egy vékonyabb, hosszúujjú póló, vagy pulcsi. ki mindek hívja. bár nekem inkább pulcsi. jól áll, ha nincs plusz x kg felesleg az emberen:)

24/L

2009. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik de csak akkor ha jó teste van az illetőnek!
2009. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 22:26

neked külön köszönet, legalább mikor majd a ruházati boltba kérdezik hogy mitben segíthetek.. nem azt fogom odanyögni h. csak nézelődök, hanem konkrétan hosszúujjú pólót szeretnék!XD


Amúgy nem voagyk "dagi" az én felsőtestem is ilyesmi mint a képen látható személyé.


Írhattok még!

16/F

2009. júl. 17. 22:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs konkrét neve,csak jobban hozzátapad a tesdedhez(ha nem tévedek 'sztreccses' anyag-nemtom h kell leírni,tuti nem így de így ejtik ki:P).És sztem jól néz ki,ha megvan hozzá a megfelelő alakod(se plusz se minusz kilók).
2009. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem "dagi" akkor jó, csak lehetőleg NE babakékbe és babarózsaszínbe:D valami FÉRFIAS színbe :D

[én írtam a "dagisat":D]

18L

2009. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Feketébe, vagy valami sötét színben szeretném:D
2009. júl. 17. 23:03
 9/14 anonim ***** válasza:
én konkrétan nagyon szeretem mikor a barátom ehez hasonló szürke felsőjét veszi fel :) 16 ok vagyunk mind a ketten am.
2009. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tyűű ház nekem nem igazán jön be..max ha tényleg nagyon jó teste van a srácnak.és ha abszolúte passzol hozzá a felső 20/L
2009. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!