Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem jővők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem jővők be sok lánynak? 17 éves vagyok én sokkal másabb vagyok mint a tőbbi fiu

Figyelt kérdés

17 Éves fiu vagyok és lehet h hűlyeség amit írok de én 156 cm magas 56 kg szeműveges vagyok és nem találok olyan lányt aki engem szeretne pedig én más vagyok mint a többi fiú. Volt egy lány akit nagyon szerettem én mindent megtettem érte és nem találok olyan lányt akinek eszt tudnám adni: MInden nap felhivom tőrődök vele,ajándékokat veszek neki kedvében járni vagy meglepetést szerezni nagyon tudom szeretni ez fura érzés amikor egy lánnyal jártam én mindent megteszek egy lánynak amit egy fiú nem csak nem tudom mi a baj csunya vagyok vagy mi? nem jővők be senkinek ( nem vagyok nyomulos) normális fiú vagyok mit tehetek? itt a képem várom válaszotokat

[link]



2012. júl. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézegesd a nyelvtankönyvedet.
2012. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!:D

19/F

2012. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert 156 cm "magas" vagy. A lányok 175 cm alatt senkit se vesznek férfiszámba, hacsak nem rohadtul jóképű, de 156 centisen rajtad még az se segítene sztem :(
2012. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alacsony és pulyaképpű vagy, ha majd férfiasabb leszel talán jobb lesz
2012. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen az a pulyaképű??
2012. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ilyen fiatalabb a koránál gyerekes arca van
2012. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a hajadon változtathatnál, kicsit bizarr, mintha le lenne nyalva... talán a magasságoddal van még baj, de ennyi.
2012. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!