Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen JELEKKEL tudom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen JELEKKEL tudom egy lánynak jelezni hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de egy kicsit félek. Hogy lehet szavak nélkül tudomására hozni hogy tetszik?? (15/F)
2012. júl. 26. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajzolj le neki egy szívet. De szerintem egyszerűbb ha beszélsz vele.
2012. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Énekeld el neki a Belga - Szerelmes vagyok című számát!

Általában tetszik nekik de lehet ,hogy hülyének fognak nézni!

2012. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld "elkapni" a tekintetét... Ha csak egy pillanatra is, találkozik a tekintetetek, akkor egyből beléhasít valami felismerés, ez nem lehet véletlen. Persze nem beszélgetés közben, akkor egyébként is illik a másik fél szemébe nézni... De ha csak finoman, véletlen hozzáérsz az is hasonló felismerést szül...

Ebben a korban még elég nehéz a tudomására hozni, hiszen ahhoz még fiatal - és ebből következően bátortalan - vagy, hogy bókokat mondj neki vagy ilyesmi... Meg azzal lehet zavarba is hoznád... Ha nem kapsz pozitív visszajelzést, még mindig mondhatod, hogy félreértett valamit...

2012. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. :)) majd próbálkozok.. :D
2012. júl. 26. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!