Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinttek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinttek elmondjam neki, hogy mit érzek? (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

16 vagyok, és bi lány. Nagyon tetszik az egyik osztálytársnőm, aki nagyon szép, és egyre jobban vagyunk, aminek örülök, kb. már minden nap beszélgetünk neten, és a suliban is sokat hülyéskedünk napközben. Azomban úgy döntöttem, hogy névtelenül lépek.


Valentin napra névtelenül küldtem neki egy szerelmes verset, majd később nőnapra kopott egy másik névtelen személytől egy csomag raffaellót, aki nem én voltam, szóval rákontráztam még egy verssel, amivel tiztáztam, hogy nem én voltam. Évzárón kapott egy 3.-at.


Mind a 3 tetszett neki, viszont a "nyomozó egyletben" egyre csak a fiúk jöttek számításba, jó, én is benne voltam, poénból, viszont nem volt mit tenni, letagadtam, most mégse fogom bevallani.


Itthon még nem mondtam semmit, suliban se tud senki a másságomról, egyedül a legjobb barátom tudja.


Nem szeretném siettetni, hogy itthon kiderüljön, bár megértő az anyum.


Szóval, szerintetek mikor lenne alkalmas elmondani, ha egyáltalán elmondjam a lánynak az érzéseim, mert nem szeretném, ha történne valami az osztályom viszonyulásán, mert nagyon megszerettem ezt az osztályt, vagy a lány barátságát romba dönteni.


Köszi, hogy végigolvastad, és értelmes válaszokat kérek :)


16/L/bi



2012. júl. 30. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak hülyét csinálnál magadból
2012. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben, kifejtenéd kicsit légyszi?
2012. júl. 30. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki személyesen, ha nem nem, ha igen, akkor nyertél. 19/F
2012. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért égeted le magad, mert ha elmondod neki (gyanítom, hogy elhajt a pics*ba), van rá esély, hogy szétkürtöli az egész osztályban, hogy bepróbálkoztál nála...
2012. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

plcsubi, mennyire érzed a válaszodat értelmesnek?


és utolsó, hát, nemhinném, nem olyannak ismertem meg, de köszi


19/F ja, kétesélyes :/

2012. júl. 30. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Neki van rá hajlama? Sztem műár az is egyértelmű hogy csak fiukat vett számításba.. ő hozzájuk vonzódik,ezért égetnéd be magad.
2012. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát, passz, ez a téma még nem került elő
2012. júl. 30. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is, puhatold ki mit gondol a dologról, hozd fel a témát pl., hogy bepróbálkozott nálad egy lány és, hogy ő hogy reagálna a helyedben stb. stb. - vidd el a témát és mond, hogy az "a" lány jó barátod -de ő nem ismeri természetesen- de te mást szeretsz. Ezzel akár azt is elmondhatod, hogy bi vagy, de ha nem is, legalább látnád, hogy reagál, ha féltékenykedik akkor mond el neki, de nagyon negatívan, nem élfogadóan reagál magára a témára hagyd, viszont a reakciója miatt már lesz támpontod, hogy elmondhatod-e neki vagy sem.

Esetleg még egy "szerelmi" levelet írhatnál neki amiben dicséred és a végében vagy a közepén ellegyinted valahogy, hogy te is lány vagy.


Ha kell [még] segítség akkor írj rám priviben.

2012. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!