Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távoli ismerősnek küldenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távoli ismerősnek küldenék ilyen videot, mit gondoltok örülne neki?

Figyelt kérdés

a video http://www.youtube.com/watch?v=4zp7YdkDYDk

az a harci helyzet hogy nem túl régóta ismerem, de izzik a felszültség, csak nem úgy, hanem úgy hogy szinte leölne. most már végkép nemtom elküldjem-e neki, hozzászólni is félek. végülis csak nem nyúl át a kábelen és tép meg, ez kiengesztelheti egy kicsit?


még gondoltam erre is http://www.youtube.com/watch?v=Wfv0sfB5Wl0

de ezt nem igazán szülnapra való,vagy igen?

lányok véleményét várom, hogy mit reagálnának rá.


2009. júl. 16. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, őszintén szólva engem nem igazán hatnak meg. Inkább valami vicceset keress sz.tem.
2009. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó azt hozzá teszem hogy a video az én munkám. de azért köszi a választ.
2009. júl. 16. 20:46
 3/6 A kérdező kommentje:

bár így kár volt kínlódni velük...

mindegy már feleslegesebb dolgokra is fecsérletem órákat...

keresek vlmi mókásat, amit legalább 6millióan láttak...

2009. júl. 16. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Jók a videók, de elmondom miért nem alkalmasak arra amire használni akarod: Legtöbben nem értenek hozzá, nem csináltak még ilyet, nem tudják mennyit és milyen hosszan lehet vele kínlódni, meg szívni... Ezért nem is tudják értékelni. Ez a baj. Ezért nem alkalmas.
2009. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég gagyi.
2009. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem meg az első igenis jó :-) küldd csak el..sokkal jobb ötlet egy ilyen saját készítésű vidó,mintha mondjuk egy snassz e-mailt írtál volna,vagy egy SMS-t.


Nyilván rá fog jönni,hogy te csináltad,hiszen ott a név,kor..És nemcsak annyi jelenik meg rajta,hogy Boldog Szülinapot!


Én elküldeném :-P


szia!

2009. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!