Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lànyokat tartato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lànyokat tartatok szèpnek sràcok?

Figyelt kérdés
ki donti el hogy mi a szèp? sràcok mikor mondjàtok azt hogy vki szèp vagy hogy jo no?

#szèpsèg
2012. júl. 24. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez teljes mértékben személyfüggő, mindenkinek más az ízlése. Én például a vékony szöszii csajokat szeretem.
2012. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barna haj, barna/zöld szem, ami beszél, nem pedig csak kitekint a világba, üresen, mint hónap végén a Rama-s doboz... Testalkat vékony, vagy átlagos, mellméret mindegy, popsi formás, de nekem inkább a láb számít nyaktól lefelé.
2012. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"láb számít nyaktól lefelé" - őőő, igen, mindegy, de érted. :D
2012. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tehàt ha vkinek jo alakja van akkor màr nem is fontos annyira az arc?ès a kicsit husibb lànyok nem is tetszenek akiknek szèp az arcuk.
2012. júl. 24. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Husibb alatt mit értesz? Mert nők számára 165 centi mellé már az 55 is husi, nálam meg a 65 is lehet formás...
2012. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a husi még jó a dagi már kevésbé..

dehát én is vékony vagyok, h néznék ki egy dagival???

2012. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk 165cm 60-62 szeintem utànna màr dagadt.de akkor jo hogy te igy gondolod.
2012. júl. 24. 20:56
 8/9 ASOT ***** válasza:

ajj istenem! :)


mindenkinél más a szép, más a szebb és más a legszebb!:)


van egy ideálja az embereknek nőknek és pasiknak is. és ez egy behatároló, annál lehet pölö, hogy egyszerűen mondjam, lehet 5 kg al nehezebb vagy kevesebb, lehet 5-10 cm el magasabb vagy alacsonyabb lehet fekete barna szőke haja...

linkelem a szokásosat... [link]


na nála lehet jobb és lehet kevésbé jobb...

2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

számomra csak annyi, hogy az összhang legyen jó


tetszett már husi(kis feleslegre gondolok) alacsony lány is, de vékony magas is


persze azért ne legyen elhízva

2012. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!