Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg akkor probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg akkor probléma?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki járni szerette volna velem, de én vissza utasítottam azzal, az indokkal, hogy ő túl érzelgős nekem. Emellett hozzá tettem, hogy én szenvedélyes, bonyolult, mindent felemésztő kapcsolatra vágyom. Mire ő rá vágta, hogy mazohista vagyok és hogy akkor soha nem fogok magamnak párt találni. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Ha egy kapcsolatban minden rendben van akkor egy idő után meg unja az ember.

#kapcsolat #bonyolult #felemésztő
2012. júl. 20. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
egyet értek veled Kérdező!
2012. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz.. ha egy kapcsolatban minden rendben van, nem megunja az ember, hanem inkább nyugalmat talál. Azért mert nem kell neked érzelgős srác, attól még nem vagy mazoista. Ha olyan kapcsolatra vágysz, hogy ennyi esemény legyen benne akkor sok sikert, de nem kívánom neked, hogy szerelmes legyél, sokat szenvednél hidd el.
2012. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál, hogy nem csöpögős hanem vad, lángoló kapcsolatra vágysz?

Sajnos pont a lángolás szokott inkább elmúlni és az érzelgősség marad meg. Tapasztalat, pont ez az én bajom is! :/


Szóval ez nem baj, kizárólag neked a jövőre nézve. Ha szerencsés vagy egyszer majd lenyugszol. Én legalábbis ezzel nyugtatom magam eddig!


30N

2012. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legalább őszinte vagy ezért elnyerted a tiszteletemet


Ha egy kapcsolat normális akkor a nők valójában megunják azt és keresnek mást.Előtte persze mindenért panaszkodnak és a végén már nem tudnak mibe belekötni ezért ott hagyják a pasit.Képesek még egy olyan pasiért is ott hagyni a párjukat aki minden nap veri őket,csakhogy ne legyen unalmas a kapcsolatuk


TISZTELET A KIVÉTELNEK persze,mert azért vannak


Az őszinteséged miatt tisztellek nem úgy mint azt a sok kis álszent csitrit itt a gyakorikérdéseken

2012. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatlanságot érzek. De ne legyen igazam és kövezzenek meg érte.

Mindennek megvan a maga ideje. Először minden csudijó, szeretitek egymást, vágytok egymás közelségére, társaságára és úgy ahogy van minden hiba ellenére minden frankó és tökéletes szagú. Aztán idővel enyhül a dolog és néha már megfogan a gondolat a fejedben, hogy "már megint ez van", "hihetetlen hogy mindig ilyen", stb.

De ekkor is még szereted a társaságát, csak már észre veszed a "különbségeket, amik zavaróak számodra". De még mindig nem jelentenek oly nagy problémát. Később eljutsz oda, hogy hangot is adsz a nemtetszésed tárgyának. Veszekedtek, de még mindig szeretitek egymást. Ilyenkor már nem kell sülve főve együtt lenni..

Tellnek múlnak a hetek, hónapok, mire azon kapjátok magatokat, hogy megszokássá vált az egész és jól elvagytok, működik is úgy, ahogy, de már elég csak a hétvége egymásból és jó is picit külön lenni.

Innentől kezdve sok felé ágazhat a dolog. És persze ez sem általános érvényű amit leírtam, de nagyjából annak vehető.

Vannak akik annyira egymásra találnak, hogy valóban olvassák egymás gondolatait és ugyan vannak nézeteltérések, de a pozitívumok a kapcsolatban sokkalta erősebbek. Ilyenkor lép a kapcsolat a "következő szintre".

A komoly párkapcsolatot mint kifejezést gyakorta dobálják olyan emberek, akik ugyan együtt vannak a párjukkal évek óta, de még közel sem nevezhető komolynak a románc. Csak járás.

2012. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha egy kapcsolat normális akkor a nők valójában megunják azt és keresnek mást.Előtte persze mindenért panaszkodnak és a végén már nem tudnak mibe belekötni ezért ott hagyják a pasit.Képesek még egy olyan pasiért is ott hagyni a párjukat aki minden nap veri őket,csakhogy ne legyen unalmas a kapcsolatuk"


Na, ez pont a pasikra igaz tapasztalataim szerint. A rendes kis párjuk mellett képesek olyan nők után futni, akik porig alázzák őket, csak mert az milyen "izgalmas". :/

2012. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!