Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyek? Meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? Meleg pasiba vagyok szerelmes

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, van apukámnak egy barátja, aki 29 éves. kb 10 éve a család barátja, én legalább 8 éve szerelmes vagyok bele... De kiderült hogy meleg. Mit csináljak? Gondolom felejtsem el ez oké, de hogyan? Minden héten legalább 2-3szor találkozunk:(

Segítsetek:((


2009. júl. 13. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj bele hogy szexelnél vele, hogy beledtenné azt, ami előtte egy pasi seggében volt ...vááá
2009. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen ezen kiakadtam én is de nem tudom elfelejteni
2009. júl. 13. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, keress vmi mást ami kiábrándít.

Az hogy hiába várnál. az h így elszalasztod életed szerlemét, hogy hhány pasid lehetne, és milyen boldog lehetnél.

2009. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Olyan fiatal vagy hulye duma de jon meg ezer mas pasi akibe jol bele fogsz zugni...
2009. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fiatal vagyok meg minden, de nem tudom nekem csak ő:( pedig annyian próbálkoznak, kedvesek aranyosak de nem megy... Mással nem tudnék járni, hazudnék neki, és magamnak is.
2009. júl. 13. 20:56
 6/14 anonim ***** válasza:
keressél pasit magadnak. vagy munkát ahol reggeltől estig lehet. és akkor nem futc vele össze.
2009. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

csak bemeséled magadnak h mással nem tudnál.

Egy egy csalódás, szakítás után minidg ezt hittem én is. ..

és minidg jött valaki más....de tudom ha éppen a rossszat élem át, akkor nehéz elhinni, meg felfogni h van jobb, meg lesz ez méág jó...én se szoktam, pedig nem egy csalódásom volt, már immnunisnak kelllene lennem

2009. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha 10 éves kis taknyos korom óta tart akkor... Már ideje lenne hogy vége legyen de egyre erősebb... úgy érzem sose lesz senkim :(
2009. júl. 13. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Az első sötét válaszolonak... Ha egyszer meleg, akkor nőkre nem indul be akkor meg, hogy tenné belé.. Hígagyu. S nkd te csajszi, hát szerintem nézz más pasi után mert semmi esetre sem lennél boldog vele.. Ez tuti..
2009. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát nem is tudok boldog vele, megváltozni gondolom nem fog, de nem tudom elfelejteni:(
2009. júl. 13. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!