Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, és nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok, és nem értem a nőket. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Lássuk csak... salsa partin megismertem 2 lányt, régebben...

az egyik rámirt közösségi portálon, hogy régen látott, csinálom e még stb. Igen, de néhányszor ráirtam, hogy itt meg itt csinálom, vagy nem válaszolt, vagy lerendezte, hogy most hanyagolja. Erre tessék, nemrég láttam feltaggelve egy buliról...


a másik meg nem igazol vissza 3 hete, pedig aktivitása van


Mind a kettőt régebb óta ismerem. Hál istennek egyik eset sem szivbemarkoló, mert egyiktől sem akarok semmit - de akarhatnék. De ilyenkor mégis mivan? Ha teljesen leszarom, akkor visszaadom a "kölcsönt"?


2012. júl. 15. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A nőket kiismerni lehetetlen!!!
2012. júl. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami nő is irjon, hogy most akkor nem a ti hibátok is a sok rossz, ami történik veletek?
2012. júl. 15. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez genetikailag ilyen.


A nő más érzelmek alapján gondolkodik mint a pasi.

Rengeteg félreértés és gondolkodási hülyeség történik pont emiatt. Féreérthető szövegek, amiket a férfi/nő nem gondol hogy félreérthető, de a másik félreérti.


Agyban egész más az egész felépítés, a NŐ egyszerre többfele tud figyelni, míg a férfi nem. Vagyis itt már lényeges eltérés lehet, az alap gondolkodás miatt.


Szóval a lényeg, hogy mi pasik ugy gondolkodunk, mint ahogy érezzük hogy gondolkodunk. DE a nők egész máshogy gondolkodnak.


Ez egy ugyanolyan különbség, mint hogy szexuálisan a nő érzelmei alapján cselekszik a férfi meg a látvány alapján.


De amúgy ha ezeknek utána jársz a neten, te is rá fogsz találni, rengeteget olvastam ezek után.

2012. júl. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és akkor megírom:


nem, nem az én hibám, hogy rossz történik veled, sosem salsáztam, nem is tervezem.


Ne kend már a nőkre a nyomorodat...


Ha egyiktől sem akarsz semmit, akkor mit érdekel? Két nagyon távoli ismerős, akiknek nem te jársz a fejében, hát ez van.

2012. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
najó, persze van más is, az első túl van egy szakitáson, a második meg lehet szegény félreértett valamit, és azért reagál igy...
2012. júl. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!