Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el lehet felejteni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el lehet felejteni vagy olyan, mint a biciklizés, sohasem?

Figyelt kérdés

El lehet felejteni csókolózni?régen nagyon jól csókoltam, de már több, mint egy éve nem volt pasim, mert az előtte lévő nagyon megbántott!és most esetleg lehetne már..szóval nem lehet elfelejteni ugye?

lécci ne hurrogjatok le!

16/L


2009. júl. 12. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Perxe h nem lehet elfelejteni :) Esetleg a regi nyelves trukkoket de hamar eszedbe jutnak majd :) :)
2009. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tanulni se kell nagyon ezt, így nem hiszem hogy ellehetne felejteni =)
2009. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösszi!akkor most nagy kő esett le a sziwemről!köszi a válaszokat!♥
2009. júl. 12. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet nyugi:) az első barátom után nekem is nagyon soká lett a második és nem felejtettem el, úgyhogy nem kell parázni ;)
2009. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha úgy érzed hogy netán mégis elfelejtetted akkor szólj nekem, koorepetálást vállalok;)
2009. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!ha nem leszek jó hozzád fordulok! xD
2009. júl. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!