Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A szopást ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szopást ti tényleg nem tartjátok szexnek?

Figyelt kérdés
Ismerettségi körömben sok lány már 5-6 pasit is leszopott, de sokuk még szűz. Amikor ezzel piszkáljuk őket, akkor azzal védekeznek, hogy az nem szex. Azt hiszik, hogy csak az a szex, ha a pinájukat adják, az orál és az anál nem. Nekem ez fura. Vélemények?

2012. júl. 12. 17:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem leli benne feltétlenül örömét, nem veszi annak. De akinek meg nem tetszik, az ne csinálja.

És attól, hogy orálisan érintkezik egy lány egy sráccal, ő még szűz marad... hacsak nem kerül sor másra is.

Az meg, hogy azt mondják, megvolt nekik több srác, nem biztos, hogy igaz is. Mellesleg én nem büszkélkednék, hogy ilyen mocskos a szám. ;) Jaa, és a srácok helyében se tenném ilyen koszos lyukba a farkam.

2012. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szexnek szex, hiszen a neve is orális szex. Az más kérdés, hogy miért kell szűz lányoknak 5-6 pasit leszopni, de biztos én vagyok régimódi.
2012. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.


Kiegészíteném a kérdező kérdését - remélem, nincs ellene kifogásod.


Tehát: azok, akik szerint az orál nem szex, kérdezem:


Akkor hová soroljátok? Hiszen már a csók is a szexuális élet egyik alapvető eleme.


Tehát, ha az orál nem szex, akkor mi? És mi alapján dől el, ki részesül belőle?


És ha van egy párotok, aki orális örömöket nyújt valakinek, vagy kap valakitől, akkor ezt nem tekintitek megcsalásnak sem?


Nem kötözködök, csak nem értem, és szeretném megérteni... 39 éves vagyok, az én kamaszkoromban még szexnek számított...


Tehát: akkor ez a mai fiatalok egy részénél olyan, mint a kézfogás? Vagy az arcrapuszi?

Tényleg ennyire le lennék maradva?

2012. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

csajok ha már nem tartjátok szexnek szopjatok már le legyetek oly kedvesek :D

25/f

2012. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az konkrét baszod.... :D Mondjuk az enyém mellett sem áll rendőr... :D
2012. júl. 12. 18:58
 16/22 Linda Wandana Dana ***** válasza:
NEM a szoo pp aa ss az szopas a szex az szex amugy nem
2012. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én annak tartom. Vagyis nem konkrétan "szexnek", hanem a szexuális aktus részének.

Amúgy nekem is iszonyú fura, hogy a mai lányok fűt-fát lesz*pnak és közben még amúgy "szüzek".

Nekem az orális szex az intimitásnak egy olyan szintje, amit csak a szerelmemnek teszek meg (de neki nagy örömmel :) ).

Tehát nálam még a szexnél is sokkal bensőségesebb dolog az orális kényeztetés.

Lehet, hogy én is "maradi" vagyok :D.

L/25

2012. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orális szex az intimitásnak egy olyan szintje, amit csak a szerelmemnek teszek meg (de neki nagy örömmel :) ).

Tehát nálam még a szexnél is sokkal bensőségesebb dolog az orális kényeztetés.

Lehet, hogy én is "maradi" vagyok :D.

L/25



hát valahogy nekem is bensőségesebb.. elvégre azt csak ő élvezi... meghát a szám az másra való

2012. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%
Persze hogy szex...ez nem kérdéses :-) olyan ez is mint amikor kinyaljuk a csajokat...arra egy csaj se mondja, hogy nem szex. Lehet része a pettingnek is de nekem mindig jól esik ha le sz.op a csajom....És az is igaz, hogy néha, ritkán de csak arra vágyok. (nem akarok szeretkezni csak szop.jon le ennyi) ez hangulat függő. Ugyan így néha én is csak kinyalom a csajom és semmi több. A kis fiatal lányok is tudják, hogy az is szex és csak azért nem mondják, hogy nem az mert valójában nagyon kívánják. És tudják, hogy ez a legbiztonságosabb mert ettől nem lehet teherbe esni :-)Az meg, hogy szűz és csak 5-6 pasival csinálták az nem sok, tapasztalatszerzésnek is több kell. Majd ha eljön az ideje az igazi pasijuk sem fog panaszkodni, hogy de jól csinálod. És félre értés elkerülve ettől még egy csaj sem lesz ku..rva ... csak szereti a jót.
2012. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, szex. annak a része. eléggé álszent az, mikor valaki büszke arra, hogy szűz, de már leszopott 5-6 fiút, esetleg análon is túl van (amihez sokkal több tapasztalat kell, mint a "normál"hoz...). már miért ne lenne szex? a múltkor olvastam egy cikket, hogy a masszírozó csajnak "már nem kell szexelnie az ügyféllel, csak orális és kézi levezetés van..." hát kösz, az is szex. nem hiszem, hogy bárki örülne, ha ez lenne a munkaköri leírásában, hogy szopja le az ügyfelet, mert hát az nem szex...s a másik: a fiúk gondoljanak bele, hogy mondjuk a barátnőjük közli, hogy nem csalta meg őket, mert csak leszopott valakit...biztos marhára örülnének.
2012. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!