Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi okozza ezt nálam? ("Történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza ezt nálam? ("Történet" alul)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a kérdés ide illő-e, de nem találtam jobb rovatot neki :S. Szóval a kérdésem a következő: Imádom az animek-at (japán rajzfilm) nem a kicsiknek valóról van szó ha nem azokról az animek-ről amik 16-18-as korosztályt veszi "célba"szal az ilyen szerlemi történetek stb. amiben van szerelem. És itt a kérdés:

Szeretem többször vissza nézni a szerelmes jeleneteket: csók, ölelés...stb. de kimondottan azt a pillanatot nem egy egész anime-t! Na de mégis 17 éves fiú vagyok normális ez?


2009. júl. 11. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen. romantikus alkat vagy. és lehet szerelemre vágysz. Miért ne lenne normális?
2009. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

persze h normális, járunk?:D:D


18L

2009. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
tudom ajánlani a barátnőmet, romantikus alkat és mangafan.
2009. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.vsz THX a választ

2.vsz ez nem társkereső :P :D

3.vsz nem hajtok más b.nőjére ;)

2009. júl. 11. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar lesz barátnőd .... :D

Még én is ismerek vagy 3 mangás csajt... :D

2009. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
14%

figyu sztem tökre normális :D én is fiú vok, nemsokára 17 és imádok mangafilmeket nézni (persze otthon, titokban)és ezek erotikus mangák (pl. Luve wave)én ilyeneket sokszor visszanézem (és kiverem rá a farkam :D)

fel a fejjel amíg van! :D

2009. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

en is szeretem az animet , es vissza szoktam nezni en is sztem jo dolog, ha egy fiu romantikus .

Jarunk ?:D xD

jah es meg egy dolog:

-az animeket nezok szinte mindiog visszatekerik :D

16L

2009. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó előtti vsz.-nek: Nem a hentai(=18 éven felülieknek szóló anime amiben a rajzfilm figurák nemi érintkezésbe kerülnek) -ról beszéltem de azé kössz a választ
2009. júl. 11. 21:32
 9/12 A kérdező kommentje:
mi van lányok ennyire bejönnek az animes srácok?
2009. júl. 11. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
teljesen normális, csakhogy válaszoljak a kérdésre is, és persze, hogy ez bejön a lányoknak, most ez a mangaőrület a divat:P egyébként meg, ha romantikus vagy az is nagyon sok lánynak bejön. Hajrá!
2009. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!