Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ajakpiercing csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ajakpiercing csókolózás közben zavaró tényező?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem van és engem nem zavar, csak eleinte durva volt a párom, hozzá kellett szoknia, hogy nem lehet úgy harapdálni meg szívogatni a számat, mert ott van a piercing.


Olyan is volt, hogy nekem nem volt, a barátomnak meg igen, engem az sem zavart.

2009. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
engem nagyon zavar es taszit is. a nyelvpierce meg elmegy, de ajakot ki nem allhatom. szerintem a tobbseg a nagy puha ajkakra bukik nem a hideg femdarabokra ami csak pluszban van es ronda is. de ez csak 1 velemeny.
2009. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
mivel sok fajtája van, nem tudom milyenre gondolsz, de nekem a medusa nem, és egyik exbarátomnak alsó ajkában középen volt karika, az sem zavart.
2009. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
szerintem undorító.pontozzatok le, nem bánom, de ez a véleményem.nincs az a férfi akit úgy megcsókolnék, hogy akár a nyelvébe, vagy a szájába legyen valami.Havernak ok,de számomra az is égő lenne, ha anyáméknak be kellene mutatni.
2009. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az előző kommentelőnek üzenem h eléggé maradi. Tapasztalatból sajna nemtudok beszélni de ismerőseim elbeszéléséből tudom hogy nagyon jó. Egy kis izgalmat ssínt visz a smárba:D
2009. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudok szöveget értelmezni (márpedig legjobb tudomásom szerint igen), akkor nem azt kérdezte, hogy mi a véleményünk az ajakpiercingről és hogy nekünk bejön-e. hanem hogy technikai szempontból zavaró-e a csóknál. egyébként én már válaszoltam, szóval csak ennyit akartam.
2009. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
technikai szempont..... hat ha egyszer taszit ugy ahogy van, nem hinnem h csokolozas kozben jobban tetszene. ami azt illeti h "szint visz a smarba".... az h 1 srac ugy csokol h ellagyul tole meg a terdem is es egyszeruen nem birom abbahagyni az nem a pierctol fugg hanem tole. ha vki jol csokol, nincs szuksege semmilyen eszkozre.
2009. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Azt nem tudom, hogy zavaró-e, de gusztustalannak mindenképpen gusztustalan.
2009. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

eszméletlenül jóóóó:P

főleg a hegyes végű banán pc alsó ajakba oldalt:P az leírhatatlanul jó érzést nyújt csók közbe:P:P:P:P:P

2009. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Baratnomnek az also ajkaban van PC ...eleinte enis tartozkodtam tolle....de mivel jomagam is eleg nyitott vagyok es szivesen kiprobalok ujdonsagokat, sikerult elfogadnom :) ...mara mar elertuk kettonk kozt hogy egy plussz lehetoseget ad a jatekra csokolozas kozben :)

szoval meg lehet szokni :) embere valogatja :)

2010. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!