Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen a két képen ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen a két képen ugyanaz a színésznő van, csak az egyiken vékony, a másikon teltebb. Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Szerintetek hány kg különbség van az 1. és a 2. kép között?

1: [link]

2: [link]


2012. júl. 6. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azért a ruhát is figyelembe venném ..
2012. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AvernusTriad ***** válasza:

Az egyik fotóboltot, a másik nem... Egyébként a bikini egész okés.


(1 nap alatt hány ilyen poszt lesz még?)

2012. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 panini ***** válasza:

véleményem szerint olyan 6-7 kg különbség van..

és szerintem a másodikon sokkal csinosabb és nőiesebb

2012. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőn szexi.

1. képen szexi, de látszik, h profi kép stb.

2. szexi, és látszik, h természetes, nem beállított kép

Sztem a különbség nem kg-ban, hanem a photo shop-os munkájában és a ruha miatti cm-kben mérhető

2012. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 panini ***** válasza:
egyetértek a négyessel!
2012. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha photoshop ha nem, teljesen mindegy... Számomra az első képen sokkal jobban néz ki, ha így nézett volna ki egy amatőr fotón is, akkor az elsőt választanám. Nem szeretem az ilyen vékony nőket, de ezt félre tudom tenni, s jól láthatóan a 2. képen aránytalanul oszlik el rajta a súly. Körte alakja van, baromira széles a csípője, így ehhez híznia kellene, de jó helyre, szóval ha már a medencecsont is széles, s ez a húsi is meg van csípő tájékán, ami a nők zömének is meg van, akkor ahhoz arányosan hozzá kell hízni, hogy igazán jól nézzen ki. Ha megnézzük a válla szinte olyan széles, mint a csípő, ez is baromira rosszul bír festeni, ennél már csak az rosszabb ha szélesebb a csípő, mint a váll.

Szóval összegezve két féle kép nézne ki igazán jól, vagy jó helyről s csakis jó helyről dob le pár kilót vagy arányosan hozzáhízik ahhoz, ami most van.

Amúgy totál jó csaj így is, s abszolúte nem dobnám ki az ágyból!

2012. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szóval összegezve két féle kép nézne ki igazán jól, vagy jó helyről s csakis jó helyről dob le pár kilót vagy arányosan hozzáhízik ahhoz, ami most van. "

Szerinted ez lehetséges?

Mert akkor szólok: Nem...

Sajnos senki nem döntheti el, honnan fogy, hova hízik.


Nekem amúgy tetszik a körte alkat, sztem izgató a dupla olyan széles csípő, mint derék...

2012. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már hogy a viharba nem????? Azokat az izmokat kell tornával mozgatni, ahová nem akarsz hízni ennyi az egész. Nem úgy kell csinálni, hogy zabálsz meg vedeled a sört meg a cukros löttyöt azt' várod, hogy elhízz, s imádkozol, hogy jó helyre menjen. Ha a hasad mozgatod, akkor oda nyilván nem megy fölösleg, míg a többit nem, akkor oda lerakódik.. Egy valamit nem lehet befolyásolni, a melleket, az ha hízol nagyobb lesz, ha fogysz kisebb, azzal nem lehet mit kezdeni, max. műteni.
2012. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
10 szerintem és az 1
2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

07-07 12:11

Tényleg nem értesz hozzá...

Amiket tornáztatsz, az fog erősödni, izmosodni, de a zsír ugyanúgy rakódhat bárhová, azt csak a test dönti el.


Az arányokat pedig úgy lehet javítani, hogy pont a sovány, vékony részekre erősít az ember, hogy az legyen nagyobb (körte alkat esetén váll, felsőtest. Már ha szükségesnek érzi...)

2012. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!