Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok egy olyan fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok egy olyan fiút akinek nem a sex a legfontosabb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 21:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

9-esnek üzenem: igazad van, csak amíg írtam a hozzászólást azalatt írta ki a kérdező, hogy hány éves. Nem tudtam, hogy csak 14.


Kérdező: kiegészíteném az általam leírtat: 14 évesen ha nem érzed magad elég felkészültnek sem testileg, sem lelkileg, akkor ne add oda magad senkinek, csak azért, mert arra kér. Ne engedd, hogy kihasználjanak, aki igazán szeret, az nem fog semmire sem rákényszeríteni akaratod ellenére.

2012. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Irjatok privibe aki szeretne meg ismerkedni velem! :)
2012. júl. 5. 21:44
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha privizni akarsz, egyszerűbb egy lakhelyet is kiírni. Attól még anonim maradsz, de így van esély arra, hogy "értékes" levelet is kapsz.


(most nem bunkózásból írtam, de most pl. ha pesti vagy, ne egy eger-i írjon rád)

2012. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyak
2012. júl. 5. 21:58
 15/21 anonim ***** válasza:
Hol?...A hold túloldalán...
2012. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Sellő válasza:
34%

1, sztem ráérsz még ismerkedni, inkább foglalkozz a tanulással és azzal, hogy minél érettebb személyiség legyél mindenféle szempontból: a szex képes a legcsodálatosabb dolgokra, ha igaz szereteten alapul, de ha csak a önmagában az élvezkedés a cél és/vagy egymás kihasználása, akkor életeket dönthet romba, szívek törnek össze. Olyan mint az atomenergia. Azt is lehet jól, illetve rosszul felhasználni.

2. Tudományos statisztika (mégcsak nem is vallás) bebizonyította, hogy azok a párok tudják sokáig szeretni és tisztelni egymást, akik csak házasság után szexeltek. Ha egy férfi csak a nászéjszakán kap meg egy nőt, akit gyönyörű fehér ruhában látott az oltár előtt, akkor azt a nőt fogja szeretni és hozzá fog ragaszkodni, de ha a házasság előtt számos partnere volt és szexuális kalandjai, akkor egy nőt sem fog majd igazán szeretni, hanem csak magát a szexet. Tehát nem okoz gondot neki bármely nőt szeretni, majd bármikor lelépni, mivel nem a csajhoz ragaszkodik, hanem magához az élményhez. Így a párkapcsolat, de maga a szexualitás is lealacsonyodik egy olyan szintre, mintha csak valaki enne egy jó vacsorát és slussz. Tehát, ha valaki hosszú távú, igaz szerelemre vágyik, akkor azt érdemes alaposan megtervezni, kipuhatolni, hogy ez tényleg szerelem e és csak akkor keveredni szexuális kapcsolatba, amikor biztos vagy abban, hogy fontos számodra az a valaki, ha esetleg teherbe esnél , az sem lenne gáz, mert együtt maradna veled és kitartana melletted.

2012. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 LFeri válasza:
A Holdon.:-)
2012. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia! Osztom Sellő válaszát! Ha úgy gondolod hogy nem vagy felkészülve rá hát ne tedd. Ez pedig a korodból is adódik és ez jó! Hogy egy értékes lány vagy a mai világban aki ezt még nem szeretnél,mert ha túl korán kezdi el valaki 20 évesen úgy fog kinézni mint egy 30-as és ki lesz égve nem fogják értékelni.....stb. Annak idején én ezt úgy oldottam meg bár ez a sors fintora is volt hogy kiszakadtam abból a baráti körből amiben akkor bent voltam,mert csak szexet akartak.Igaz eltelt egy magányos évem,de olyan arcokkal ismerkedtem meg akik barátok lettek. Én is vártam 17 éves koromig ez egy tök ideális kor ehhez ha lehet egy kicsit favorizálni,de akkor már se nem vagy gyerek ,se nem vagy felnőtt jobban tudsz dönteni,ki érdemes erre.És magadat is jobban tudod értékelni.Én is így tetem és 18 évesen megismerkedtem a férjemmel és immár 9 éve együtt vagyunk van egy szép kis fiúnk.Egy szónak is száz a vége nyiss más emberek felé és ha nem visznek tovább koptasd le őket!Remélem tudtam segíteni!Sok sikert az életbe!
2012. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nos az én válaszom, lepontozásra fog kerülni, de nem baj, mert az ésszerűség a lényeg, nem az embereknek való tetszeni akarás.

csatlakozván az egyik előttem szólóhoz, nem tudom, miért kell evvel 14 évesen foglalkozni.

Szomorúan látom, hogy a nemi élet elvesztette szépségét, és úton út félen erről beszélnek azok a kis korúak is akiknek még igen csak nem kellene evvel foglalkozni.

Magam is azt javaslom, hogy keress olyan barátnőket akiknek nem ez a legfontosabb az életében. Ezzel rá érsz majd akkor foglalkozni, amikor a család tervezést tartod majd szem előtt.


Nem is értem némelyik szülőt, hogyan nevelheti ennyire szabadosan a gyermekét, függetlenül attól, hogy fiú vagy lány.

Nem ez az érettség jele. és nem marad le semmiről senki, ha a gyermek korát gyermekként éli, és nem játsza el hogy Ő már egy anya, vagy apa korba lépett.

Aztán majd ha 20 éves lesz már nem fog kelleni senkinek, mert kiégnek a fiatalok.

Egy anya.

2012. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok "anyát"játszani plusz neked is el mondom nem vagyok GYEREKK tini vagyok! És már voltam gyerek! ;)
2012. júl. 8. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!