Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok egy olyan fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok egy olyan fiút akinek nem a sex a legfontosabb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
itt, pl én
2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
(14-éves lány vagyok)
2012. júl. 5. 21:30
 3/21 anonim ***** válasza:
Neked nem az?
2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
(14-éves lány vagyok)
2012. júl. 5. 21:30
 5/21 anonim ***** válasza:

Erre megint azt tudom mondani, mint amit most irtam le épp.


Ilyen fiú is van, köztük én is, és még rengetegen szerintem, akik itt a gyakorin is vannak, de a te közösségedben is.


Csak körbe kell nézni.


Am mellékesen: Szerintem a szex csak összetart egy kapcsolatot, de nem arról kéne szóljon. (18/f)

2012. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sehol :D

Viccen kívül, minden férfinek fontos a szex. Ezt el kell fogadni, ők ilyenek, más a kromoszómájuk, plusz a fajfenntartási ösztön. De attól, hogy fontos neki a szex, még szerethet téged. Nem zárja ki a kettő egymást. Ha passzoltok az ágyban és még a személyiségetek is összeillik, hát akkor ő a nagy ő. :)

2012. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha belédszeretek,csak úgy tudok komoly kapcsolatot elképzelni..(ez minden lányra vonatkozik) 16/F
2012. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 AvernusTriad ***** válasza:
Sok ilyen van, köztük én is. De fontos szempont a szex, és hazudik, aki nem ezt mondja. válogatsd meg jól a partnereidet, de csak 3-4 év múlva. Addig még bőségesen tudsz szelektálni.
2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6-osnak mondanám, igazad van, fontos a szex, de ha szeretsz valakit, és ő fiatal (mint a kérdező) nem fekszel le vele. Mert többre becsülöd őt, mint a szexet.
2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pl én :)
2012. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!