Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez beteges vagy normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges vagy normális?

Figyelt kérdés

Van egy csomó pasi aki rámakar mászni de én nemengedem magamhoz közel őket azért mert nemtetszenek,mert nekem csak az fekete csávók jönnek be(afróamerikaiak)és csak azok azokra tudok csak felizgulni mindíg hozzájuk hasonlítom a pasikat....

16/L


2009. júl. 10. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

menj ki bécsbe, ott sok néger van.

De ebben nincs semmi rossz. Nekem sem a magyar pasik a kedvenceim.

2009. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség:) Neked más pasik jönnek be és ennyi de még csak 16 vagy szóval változni fog:) ha nem akkor sem betegség!
2009. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 évesen még van időd, hogy elmúljon. :)

Mások meg csak sztárokra gerjednek, de kinövik.

Amúgy van Pesten valahol egy olyan hely, ahova feketék járnak, meg olyan lányok, akik velük akarják dugatni magukat. Kidobó egyik legjobb barátom haverja, mesélte, amikor ott voltunk, hogy minden nap mentőt kell szinte hívni, mert bizony a néger mentalitás más és néha elcsattan egy nagyobb pofon egy lányon, amikor az mégsem teljesen úgy gondol mindent.

2009. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 17 éves srác vagyok, és én pedig a fekete csajokkal vagyok ugyanígy :S:D
2009. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!