Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barát zónából nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barát zónából nehezebb kijönni, vagy a rákos betegségből?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mit vársz ezektől a szerencsétlen taknyoktól?:)
2012. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy kretén vagy :D Bár derültem a kérdéseden és én nem fogok így neked támadni ,hogy "hogy írhatsz ilyet te kis g*ci rákosodná' el aztán nem beszélné' ilyet". Szóval értem a hasonlatodat. Egyébiránt ez a friendzone is valami divatos 21. századi f*szság. Kapaszkodj meg! De képzeld el én SOK azaz SOK olyan párt ismerek akik barátok voltak azelőtt és tökre nem gondolt a lány úgy a fiúra soha pedig barátok voltak aztán CSODÁK CSODÁLATOS CSODÁJÁRA amikor a srác (normálisan) elkezdett közeledni elkezdett haladni a dolog és mára már csodás nyuszipár ... Folytatom
2012. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a barátzóna kb a tini korszakban létezik amikoris egy két nem túl maszkulin beállítottságú srác a csajokhoz csapódva idiótán viselkedik ,szórakoztatja őket, sőt még esetleg külsőleg sem jön be a lánynak. Nos az ilyen esetben nem beszélünk friendzoneról hanem ez a pali AMÚGY SEM jönne be a lányoknak és akkor sem jönnének össze vele ha nem ismernék. Szóval te egy kis p*csa vagy akibe gyanítom annyi férfiasság sincs mint a kisujjamba , ha tetszik egy csaj nem a bohóca vagy és merni kell felvállalni és kimutatni ha esetleg érzel valamit meg nem ártana esetleg külsőleg is fejlődni. Ennyi az a nagy friendzone. Szóval amúgy sem jössz be nekik sajnálom ,nem kell ezt a barát zónára fogni.
2012. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!