Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisugárzással még felkelthetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzással még felkelthetem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe nagyon beleestem, de a dolog (egyelőre) nem kölcsönös. Elég kritikus vagyok magammal szemben, nincs önbizalmam, és amit ő látott eddig belőlem az csupa olyan dolog, ami taszítja a fiúkat. Elkezdtem sportolni, remélhetőleg önbizalmam is lesz tőle. Ha megváltozik a kisugárzásom és többé nem egy befásult, régimódi csajt lát bennem lehet, hogy felkeltem az érdeklődését? Vagy ne is reménykedjek? Köszönöm, 16/L

2012. jún. 26. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerűen Igen:D Ha az embernek nincs önbizalma az nagy mértékben kihat a környezetére. Ha nagyobb lesz az önbizalmad és vidám maga biztos leszel meglátod mások is jobban viselkednek veled és több barátot is szerezhetsz meg akár az a srác is felfigyel rád. Tapasztalatból mondom :) 16/L
2012. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de azzal a különbséggel, hogy én sportolok régóta. Én a külsőm miatt vagyok elégedetlen magammal. A lényeg, hogy ha a fiú a nagymenők közé tartozik, szinte lehetetlen meghódítanod, és nem is vezet sok jóra a későbbiekben. A kisugárzás nagyon fontos, ettől válsz egyénivé, viszont nem tanácsolom, hogy gyökerestül változz meg, mert az se Neked, se Neki, se senkinek nem tenne jót. Szerintem simán meg tudod csinálni. Szurkolok!

Nekem egyébként szintén van egy fiú, aki nagyon tetszik, én nem érzem úgy, hogy bármi olyat tettem, ami taszítaná, de lehet, hogy pont ezért unalmas vagyok számára. Te legalább emlékezetes lettél, ha nem is úgy, ahogy Te szeretnéd.

Ha gondolod írj privátban, aztán majd beszélgetünk. Nekem is elkelne pár tanács.

15körül/L

2012. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Nem mondanám nagymenőnek, bár tény és való mondhatni mindenki szereti, de az arca csak akkor nyílik ki ha van mögötte valaki... Köszi a biztatást! :) Mindjárt írok privit.
2012. jún. 26. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!