Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mik voltak eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik voltak eddig a legszánalmasabb dumák, amikkel fiúk próbálkoztak?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, hogy amikor még iskolába jártam, és mentem hazafelé, két srác odaszólt, hogy elhagytam valamit. Körülnéztem, keresgéltem, mire megszólalt az egyik: "A telefonszámomat!" Legszívesebben fejbe vágtam volna, hogy térjen észhez, hogy ez mennyire gáz.

Tiszta Szánalom!

Nektek miket mondtak? :))

Had nevessünk egy kicsit:D



2012. jún. 19. 12:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fejeztem ki magam, beszólásokra gondolok:))
2012. jún. 19. 12:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám egyszer azzal nyomult egy pasi, hogy menjek el vele, mert nagyobb szerszáma van, mint a barátomnak...Na, ettől szarabb nyomulós szöveget nem tudok elképzelni :D
2012. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Egyszer este mentem hazafelé, felszállok a buszra és megállt mellettem egy srác. Egyszer csak odaszólt:

-Szia! tudsz mondani egy időt?

-Aha, fél 8.

-És egy nevet...?

:'DD

2012. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:DD
2012. jún. 19. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm ismerősének mutatkoztam be.

Egy téren futottunk össze.

A srác fulldrogos volt.

Köszönés, bemutatkozás kézfogás és búcsúzásnál puszi.

Srác:

"De finom babapopsi puha arcod van."


xD Igen, tudom hogy finom /volt/ anno a bőröm meg volt hogy az osztálytársaim körbeálltak és mindenki az arcom akarta simogatni mert vki véletlenül hozzáért és mondta hogy milyen puha a bőröm, de akkor is ez elég abszurd, meg dicséretnek is elég hülyén jön ki... xD

2012. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi baj a 3-assal?
2012. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Negyvenes, kopaszodó, kigyúrt állat:

"Aludj nálam, anyám csinál neked reggelit."

2012. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Házibuliból éppen kifelé mentünk a barátaimmal, erre egy pasi utánam szólt "Hé, és a telefonszámod?!"

Azt sem tudtam, hogyan reagáljam le. Azt mondtam neki, hogyha legközelebb összefutunk, akkor odaadom.

Pechemre hétfőn összefutottunk a város másik végén egy boltban. Kiderült, majdnem ugyanott dolgozunk. Azóta kisebb barátságféle lett belőle, de esélye akkor sem volt és azóta sincs.

2012. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!