Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjött és holnap megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött és holnap megyünk úszni az osztállyal mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 14:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
olyan boldog vagyok
2012. jún. 14. 18:48
 32/39 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt
2012. jún. 15. 15:36
 33/39 anonim ***** válasza:
:)
2012. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
8%
Mekkora buta vagy! Anyukad valoszinu okkal nem orul a tampon hasznalatnak te meg mesz a fejed meg a tobbi okos utan! A tampon az wgyik legrosszabb talalmany! Ha szerencses vagy jo nogyogyaszt fogsz kifogni es elmondja neked eszervekkel addig hidd el nekem a tampon fertozeseket tud elinditani termeszetesen nem maga a tampon hanem ugy mukodik mint egy dugo szar nedv szivo kepesseg a vert csak bent tartja. Menstruacio alatt nincs uszoda meg strand ennyi! De persze a te eleted a te egeszseged... a lanyom ezt megertette... remelem te nem a sajat karodon fogod megerteni.
2012. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: beszélsz össze vissza.. először azt írod, sose használtál, utána meg hogy már igen?? Hogylehet egyszerre használni is meg nem is?

Utolsónak: menstruáció közben tényleg nem lenne szabad uszodába-strandra menni, de ilyen marhaságokat nem kéne írni, hogy a tampon az egyik legrosszabb találmány... Talán kellemesebb, hogy az egész 'alsó részed' egy vérben ázó betétben tocsog? Főleg hogy az emberek többsége nem teheti meg, hogy azokon a napokon ne menjen el otthonról, ne tegye a szokásos dolgát, mégis milyen érzés, amikor mondjuk felkel, siet valahova, és csak azt érzi, hogy megindul? Végig csak azon jár az esze, hogy mi van, ha kifolyik, mi van, ha átlátszik a nadrágon is... Tudom, mit beszélek, próbáltam mindkettőt, de amióta megszoktam a tampont, betétről hallani sem akarok. Mellesleg semmi veszélyes nincs benne, már ha valakinek van annyi esze, hogy 3-4 óránál tovább nem hagyja bent.

2012. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
Ha nem találsz ki valamit, akkor vérfürdő lesz a vége!
2012. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

[link]

én 4 éve használom kb. és eddig még nem történt velem ilyen /lekopogom/.

2012. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

mmm , várjunk csak, lehet, hogy azért, mert én jól használom? [link]


Remélem segítettem azoknak, akik nagyon szélsőséges nézeteket vallanak.

2012. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
na akkor el mentem és képzeljétek tulétem rendbe vagyok nem lett semmi nagyon jol éreztem magam
2012. jún. 19. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!