Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy tag aki felvett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tag aki felvett messen s mikor felvett nekem nem is jött be annyira. Mióta dumálunk lassan egy hónapja bele zúgtam. Valyon már nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
S találkoztunk is már de úgy, hogy ott volt a haverja nekem meg a barátnőm. S az a baj, hogy élőbe olyan más úgy érzem már nem is tetszek neki. Most akkor mivan? Légyszi irjatok sokaan, hogy akkor most már nem is tetszem v nem mer lépni várja, hogy én lépjek. :-s
2009. júl. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj te, mert lehet, hogy ezalatt az egy hónap alatt lemondott arról, hogy jártok majd és beletörődött. Ha megmondanád neki,hogy tetszik, akkor feléledne az az érzés benne...
2009. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért tetszettél egyáltalán neki?
2009. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarban lehetett,még úgy is,hogy ott voltak a barátaitok.Végtére is az első talitok volt.Nyugodtan kérdezz rá,nekem is volt hasonló esetem,s meg tudtuk beszélni rendesen,nem lett belőle semmi baj.:)


L/17


P.S.:Nem megbántani akarlak,de egy helyesírási szótár elkellene otthon.:)

2009. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha megkérdezed tőle
2009. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én már eléggé éreztettem, hogy nekem bejön szóval már kérdezte is, hogy tetszik e nekem én meg mondtam neki, hogy igen.. De most mégis úgz érzem, hogy már nem tetszem :-s
2009. júl. 3. 23:17
 6/6 A kérdező kommentje:

És igen ő is mondta már, hogy tetszem neki:)

De most még is úgy érzem, hogy már nem:-s

2009. júl. 3. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!