Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy beszéljem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy beszéljem le rolla?

Figyelt kérdés
Az van hogy jöttünk haza bussza én a barátom és 1 haverja.Sietnem kellett és monta a barátom hogy menyek csak nyugattan előre nekik meg kell valamit beszélniük.Elindultam és kb félúton hazafele odajött egy cigány gyerek és elkezdett fogdosni...az volt a szerencsém hogy a barátom már közel volt és nagyon csúnyán megverta a gyereket szószerint orrán szályán dölt ki a vér.Mentünk tovább és oda jöttek már ketten és asztmonták neki hogy holnap találkoznak és lerendezik.Én nem úgy ismerem a cigányokat hogy fel 1 az 1 ellen tahát elléggé féltem és nem birom lebeszélni rolla...

2012. jún. 10. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ne menjen el oda, mert rosszul jár. Jönnek vagy tízen, és semmi esélye.

Amúgy borzalmas a helyesírásod!

2012. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát..Szerintem az lenne a legjobb ha megkeresnéd a cigányokat,és a következőt mondanád nekik

-Srácok! Tudom nektek is pocsék a helyesírásotok, akárcsak az én helyesírásom. Mi lenne ha most közösen összeülnénk és a nálam lévő nyelvtankönyvből tanulnák egy kicsit?? Higgyétek el,jobb ez mint a verekedés..


Két lehetőség lesz.

1. otthagynak,és nem lesz bunyó..Hiszen a nyelvtankönyvtől jobban félnek

2. Leülnek,és rájönnek,hogy te sem vagy nyelvtanilag különb náluk, és akár jó haverok is lesztek.

2012. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem a helyesírásomrol kérdeztelek okosgyerek...amúgymeg remegő kézzel nehéz írni..ez alig 20 perce volt
2012. jún. 10. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a helyesírásod alapján benned is van vonó sztem. Ha a barátod is ennyire művelt, akkor mind1 h megverik-e, rosszabb már úgysem lehet. De azért vájt powa!:D


Viccet félretéve... úgysem tudod lebeszélni, gondolom a barátod a "helyi menő", ezért meg akarja mutatni. Sajna mivel gyapotszedő barátaink az erőszak hallatán spontán osztódásnak indulnak, nem hinném h lenne bármiféle esélye is a barátodnak ellenük. Részvétem.

2012. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem jobban jársz ha veszel egy koporsót ,mert a barátodat szétkapják mint a szart XD
2012. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Segítek! Viszek boxert, viperát, vannak szétgyúrt haverjaim...cigányokról van szó ölöm mindet!
2012. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez hol lesz?

Ha előbb kiengednek szívesen megyek segíteni ,ha több féreg megy.

Nem nagyon tolerálom a több az 1 ellen konstrukciót !

:)

Esetleg nincs skinhead,hungarista, vagy kigyúrt ismerosod?

Azt kérd meg , hogy nézzen arra...azt ha baj van akkor etesse meg acelbetettel!

Amúgy ez azert mar felháborító h fényes nappal....

Vagy hívd oda a rendőröket azt kész .....

2012. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Boxeres srác :)

Igy kell azt!

Amikor veszi elő a kést ....akkor megkérdezed miert nem a pisztolyt veszi elő ha lövöldözés lesz?!

:)

Az 1ik kedvenc viccem :

Az összes cigányt kiirtják !

2012. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!