Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a stílusom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a stílusom? (szöveg lent)

Figyelt kérdés

Szóval,17 éves vok,a korom beli fiúk töbnyire teszik a nagyot,flegmák,bunkók,hülyének tettetik magukat és bejön nekik,majdnem mindnek van barátnője.Az iskolai év elején én is próbáltam felvenni ezeket a "szokásokat,viselkedés formákat",persze csak módjával.Kicsit flegmább voltam mint azelőtt,de a negatívabb dolgokat,mint a bunkó,hülye gyerek stílus többnyire mellőztem.

Hát csajok még így se jöttek,szóval max lány barátokat szereztem.Azonban egy idő után össze vesztem az eggyikükkel és a szememre hányta,h mennyire beképzelt vagyok és h egyszer úgyi jól megfognak verni érte.(ez volt az első amit nem teljesen értettem,a körülöttünk lévő fiúk 80% sokkal beképzeltebb és bunkóbb volt mint én,de hát mégis csak én rám volt mérges)

Hát kb. innentől volt az,h vissza vettem ebből a stílusból és persze a csajozás se ment még mindig,de viszont mégtöbb lány barátom lett,akikkel elég jó lett a kapcsolatom.Hát erre a fiú ismerőseim bunkó része elkezdett buznyákozni,meg ilyenek.

Aztán most az év végi kiránduláson,eggyik éjjel valahogy szóbakerültem,h mi a bajuk veleme és ugyan az a csaj,aki lehordott,most azt mondta,h semmi gond nincs velem,csak lehetnék egy kicsit felgmább és akkor tuti becsajoznék.


Hát ezt nevezem érdekességnek!


Szóval most nemtudom,h jövőre akkor milyen stílust vegyek fel,mert ha felgma leszek,akkor a barátaim egy részével megint ilyen problémák lesznek,ha meg nem akkor meg maradok "buznyák".Valahogy eggyik sem jó,pedig próbáltam az arany közép utat,h se túl flegma,se túl kedves,de hát nem jött össze.Mi lenne ha meg nagyon flegma lennék?Szerintem még több gond.

Én nem tudom már mit tegyek,valahogy nemtudm megtalálni a saját stílusom.


BOCS,H KICSIT HOSSZÚ LETT,DE KíVÁNCSI VAGYOK A VÉLEMÉNYETEKRE!


2009. júl. 2. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csajozni és barátnőt akarsz ne flegma legyél lehetsz kicsit az is hanem inkább pimasz, szemtelen az általában bejön a csajoknak. Kicsit add a hülyét is de az se baj ha tök normális leszel de egy kis pimaszságot vigyél bele. Hajrá!
2009. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Már bocs, de hol van itt a saját stílusod? Azon agyalsz, lemajmold-e mások agyonmosott, tornacipőszagú, visszataszító viselkedését. Nem tudom, én nem úgy látom, hogy csak a flegma pasik csajoznak be, nekem pl a bátor, kedves, megértő tipus jön be. Lehet, hogy csak te vagy olyan baráti társaságban, olyan közösségben, ahol nem jön be senkinek az, hogy normális vagy. Szerintem csak add magad, és ne foglalkozz azzal, ha lebuznyákoznak. Majd csak lesz valaki, akinek úgy jössz be, ahogy most vagy, akinek éppen te fogsz tetszeni.

Amúgy meg, sok lány csalódik a flegma pasikban, csak te vagy rossz időben rossz helyen, így nem kapod el őket, amikor újdonságra vágynak;)

2009. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

ha majmolod a másikat azzal nem leszel nagyobb fiú, szerintem csak szánalmasabb.

És öszintén ha engem kezdenél le majmlni én is megvernélek.

Legyél magabiztos és büszke, és enyhén rámenős.

Mert barátom azon a kiránduláson nem szóba hanem a szájba kellett volna valaminek kerülnie.19/F

2009. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kövess semmi féle ilyen irányzatot,légy önmagad ;) A csajoknak jobban bejön az a fiú aki önmaga,mint az aki majmol egy másikat,vagy megjátsza magát ;)

16/L

2009. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem van barátom de beismerem... nagyon bunko, de velem általában nem az csak a haverjaival meg a tesóival, volt már amikor velem is az volt és nem esett jól ... szóval az a lényeg h ne bunkosággal meg flegmasággal probálj elérni valamit (persze az is lehetsz csak mértékkel) hanem ismerd ki a lányt, tudd meg h miket szeret

és tényleg sok mulik a baráti körödön... (csatlakozom az előttem ólokhoz) :D

2011. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szólókhoz *
2011. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!