Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel sokat beszélgetünk,meg amikor órán egymásra nézünk akkor mindig mosolyog rám,meg én is rá.Tegnap is amikor elvette a pulcsimat és próbáltam vissza venni akkor kb.úgy nézett ki mintha ölelgetném.Nekünk olyan a kapcsolatunk h néha kicsit oda szólunk de csak viccből,meg elvesszük egymás cuccait,DE más fiúkat viszont ölelget,szval csak velem ilyen a kapcsolata.Szerintetek?15/f

2012. jún. 6. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
friend zone
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem éretlenek vagytok, és a saját tapasztalataim alapján csak játék az egész, pláne ha másokkal is csinálja.
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pont ezt írtam,h másokkal nem így viselkedik,engem iknább néha megcsap,vagy max,néha megsimogatja a vállamat vagy a hátamat..
2012. jún. 6. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátzónában vagy, ha puncira vágysz tőle nem fogsz kapni. Ha viszont jól érzed magad vele semmi gond, ebben a korban nagyon szép barátság ez :)
2012. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és hívd el randizni. Akkor majd kiderül, hogy komolyan gondolja-e. Ne várd, hogy ő kezdeményezzen, mert nem fog. Ilyen apró jelekkel jelzi, hogy bejösz neki.
2012. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem merem elhívni,mert ha meg nemet mond az nagy égés:SSSS meg akkor lehet h megszakadna a barátság is...
2012. jún. 6. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és hívd el, mert különben megteszi más. 23 éves vagyok és a te korodban én is voltam ilyen helyzetben és azóta is bánom, hogy akkor nem mertem lépni. Mit veszíthetsz, legfeljebb elvesztesz valakit aki amúgy sem lenne a tiéd soha, ha viszont igent mond akkor a tiéd lesz.
2012. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban a lányok és a fiúk is nagyon félnek kezdeményezni, mert cikinek tartják, ráadásul azt hiszik, hogy "ááá úgysem kellek neki".

Hidd el, hogy érdemes kezdeményezni, mert semmit nem veszíthetsz. Ha visszautasít, az sem akkora tragédia. Minden csoda 3 napig tart. Az biztos, hogy kedvel téged a lány, ha elhívod randizni, kiderül, hogy akar-e többet. Sok sikert.

2012. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!