Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire mondhatta ezt? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondhatta ezt? Hogy érthette?

Figyelt kérdés

Iskolában egyik szünetbe barátnőmmel kimentünk a pályára, mindig kosaraznak a srácok, és néztük őket. Hátsó szándék nélkül. Ott volt egy srác, aki a barátnőnek tetszik nagyon, és kb. a fél suli tudja. A srác évfolyamtárs, és szinte semmi kapcsolat nincs közöttük.

Elvétett egy dobást a srác, erre barátnőm csipkelődve utánaszólt, hogy "szar vagy" .

A fiú erre megállt, ránézett, és ezt mondta : " Régen mondtad volna ezt!"


A srác idén jött a sulinkba...szóval nem tudom mit jelent nála a "régen"....


Barátnőm totálisan ki van borulva, hogy mit gondolhat róla a srác, vagy ezt miért mondhatta.


(Utána pár perccel mondja a srác az egyik haverjának, előbb xy...(egy másik lány) most meg "ez"...ezt sem igazán értettük...mert tényleg nem volt most részéről semmi...mármint barátnőm részéről. Csak csipkelődni akart...)


Remélem tudtok segíteni, miért mondhatta ezeket a srác, vagy mire....előre is köszi!!!


(mellékesen a srác egy nagyon nagy kocka...nem csajozik...vagy kosarazik, vagy focizik, vagy kockul, és az agyi szintje néha olyan mint egy kisbabáé)



2012. jún. 6. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h. régebben agresszív volt a srác, és úgy értette, h. "na bezzeg, ha régen mondtad volna ezt, akkor megkaptad volna a magadét..."
2012. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat...erre igazából nem is gondoltunk...nagy görkoris, szülei elváltak...mamája 8. kerben él...tehát felfogható így is...
2012. jún. 6. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg régebben jobban kosarazott, mostmár kicsit kijött a formájából, és arra mondta. Szóval pont azért, hogy régen nem tudta volna ezt mondani neki, mert akkor még jobb volt.
2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ...


Akkor tehát semmi "olyan" utalás nem volt benne szerintetek?

2012. jún. 6. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah 2. voltam
2012. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!