Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy építsem le ezt a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsem le ezt a kapcsolatot egy időre?

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy ne is szóljon hozzám legalább egy pár hónapig, a találkozást sajnos nem tudom elkerülni, de nem bírom már idegekkel, hogy amikor végre elhatározom magam a felejtésre, akkor mindig fölzaklat.

Naponta összefutunk, ez sajnos így is fog maradni, de nem akarom hogy semmiségek miatt oda is jöjjön hozzám, viszont megbántani sem akarom. Próbáltam már teljesen közömbös lenni, szinte átnézni rajta, de akkor meg az volt a baja, hogy nem vagyok kedves vele. Sajnos teljesen belehabarodtam, és ezen nem segít az sem, hogy ő is zavarban van, ha beszélünk.

Most hogy mondjam meg neki, hogy nekem fáj vele találkoznom és beszélnem, ha tudom, hogy semmi sem lehet belőle? Csak időre lenne szükségem...


2012. jún. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
"Figyu Pityu! Hagyj békén! Köszi^^"
2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele...ne jeleket adj, hanem mond meg neki, hogy neked nem jó az a helyzet, ami van...utolsó előtti mondatodban a válasz ;)
2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De így örökre elveszíthetem a barátságát... akkor is, ha később már nem éreznék így iránta, csak barátilag viszonyulnék hozzá. Ezért akartam jeleket küldeni, hátha veszi a lapot, de nem jött össze. Egyáltalán azt sem értem, miért erőlteti a beszélgetést, ha sokszor nincs mondandója, csak néz zavartan... áh, ezekre nem lenne szükségem!
2012. jún. 1. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem akarok hiú reményeket kelteni benned, de ha csak zavartan néz, és társalgást kezdeményezett akkor valószínűleg vonzódik hozzád. Szóval ha csak a kölcsönös vonzalom a hátráltató tényező akkor én reménykednék. Csak nem tudja milyen ürüggyel legyen a közeledbe.


Ha van már is, akkor persze azok még attól bezavarhatnak.

2012. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, zavaró tényezőkből van bőven! Éppen ezért kell túltennem magam rajta. Mert ezek a körülmények teljesen lehetetlenné tesznek egy nyíltan felvállalt kapcsolatot :-(

Már ma is háromszor(!) futottam össze vele amikor elmentem intézni a dolgom... így nem tudom mit fogok csinálni. A legnagyobb baj az, hogy még magamat sem tudom rávenni, hogy totálisan elkerüljem, bár nagyon közel lakunk egymáshoz, úgyhogy ez egyébként is szinte kivitelezhetetlen.

2012. jún. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!