Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz döntés volt?

Figyelt kérdés
Megujjazott a barátom..Mondta párszor, hogy mit szeretne először nem engedtem aztán egyszer csak mégis megtörtént.Igazából nem bántam meg de nem tudom, hogy rosszul döntöttem vagy nem.?!(14/L)
2012. máj. 29. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

fiatal vagy...oké...de mi ezt honnan tudjuk?

Mellesleg ha most ezen gondolkodsz...akkor valószínűleg igen, mert úgy tűnik nem vagy épp kibékülve a dologgal...

2012. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak felmerült..de nem bántam meg az biztos.
2012. máj. 29. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez rossz döntés volt-e... de 1 hónapon belül most valószínűleg olyat fogsz írni, hogy "csak egy kicsit dugta be, és egyébként is épp ciklusom volt..."

Na: _AZ_ rossz döntés lesz, erre mérget vehetsz!

2012. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz ez..nem fogom neki engedni..
2012. máj. 29. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem bántad meg akkor valószinüleg nem volt rossz döntés de azért a szexel várnék még a helyedben egy két évet
2012. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nem is lenne..énis szeretnék várni.
2012. máj. 29. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne és úgy érzed hogy ő is benned és szeret és nem hagy el akkor nem nem volt rossz döntés ...
2012. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.
2012. máj. 29. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Spár virsli BIZTOS JÓ DÖNTÉS!
2012. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!