Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Igazából még szűz vagyok, és csókolózni is csak egyszer-kétszer volt alkalmam.. az is olyanokkal, akik annyira nem is tetszettek meg nagyon feszült voltam, ők smároltak le, én nem smároltam volna le őket, szóval nem voltak túl jók.. Van egy srác az osztályomban, aki nagyon tetszik nekem, kicsit rajongok érte, de szerintem ezt egyáltalán nem mutatom ki. Néha beszélgetünk, akkor sem sokat, de néha azt hiszem, hogy tetszem neki, sokszor néz rám órákon is. Máskor meg úgy veszem észre, hogy észre sem vesz.. Szóval egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy most tetszek-e neki vagy nem.. De ez már 2 éve folyik így.. És már elegem van belőle, hogy nagyjából feleslegesen várok arra, hogy majd egyszer lesz valami.. én viszont nem merek lépni, azt se tudom mit kéne csinálnom.. meg mégiscsak osztálytársam.. mindjárt itt a nyár, és annyira várok arra, hogy valaki nőként tekintsem rám... arra gondoltam, hogy megpróbálok valami jó pasit felszedni a nyáron, hátha elfelejtem az osztálytársamat.. de tavaly nyáron is pont ezzel próbálkoztam aztán csak az lett belőle, hogy csókolóztam két sráccal, és kb semmilyen nem volt.. --"

2012. máj. 6. 20:24
 1/2 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Esetleg hívd el valahova nyáron? Nem hinném, hogy belehalsz.

Majd kiderül mi lesz. Jobb, mint várni.

2012. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egyébként 16/L

szerintem nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy elhívjam valahová.. teljesen meg nem szeretném leégetni magam előtte, meg az egész osztály előtt, hogy még két évig rajtam röhögjenek

2012. máj. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!