Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben belemennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben belemennétek, vagy nem? (Tudom, szilvásbukta, mert azt szeretitek, de ezeket nem kérném most. Köszi=) )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgatok, bátyám egyetemi évfolyamtársa. Bejövök neki, de nem tudom mit csináljak. Bátyám szerint ne jöjjek vele össze, mert nem egy kategóriába tartozunk, külsőre. Régen kondizott, és jó teste volt, most viszont vékony, meló, és egyetem mellett nincs ideje erre, de ha lesz, akkor sem fogja érdekelni már, mert jól érzi magát úgy, ahogy van(ő mondta). Arcra full semleges, öltözködése is hagy némi kivánnivalót. (Ez nem azt jelenti, hogy igénytelen.) Viszont bírom a stílusát, a humorát, és azt, hogy intelligens.

Engem alapjáraton megközelíthetetlennek tartanak, mert csinos, és okos vagyok, nem csak a bulizásnak élek, sportolok versenyszerűen. Szóval szeretnék valamit az élettől.

Eddig csak olyanokkal volt dolgom, akik igaz, hogy külsőre isteniek voltak, de belsőleg borzasztóak, legtöbb drogos is.

Tudom, nem szép dolog külsőről ítélni, de szerintem furcsán néznének ránk az utcán, egy full vékony sráccal, és jönnének a kérdések itt, hogy "lányok, ti miért szeretitek a vékony, magával nem foglalkozó fiúkat?" .... Ti mit tennétek a helyemben?

(Egyébként neki volt több komoly kapcsolata, mostanság csak futókaladjai, amiket tudtak előre a lányok, viszont tőlem mást akar, mert állítása szerint különleges vagyok)


18L (20F)


2012. máj. 20. 13:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kilences! Tök szép szöveg ez a külvilágot le kell szarni, de nekem ez semmilyen téren nem ment sosem. Nem vagyok sajnos nehezen befolyásolható, akármiről van szó. Ezzel nem tudok mit tenni, minden téren érdekel mások véleménye
2012. máj. 20. 14:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Márpedig amíg mások véleményétől függsz, addig nem vagy 10/10es.

Ez a szöveg meg, hogy nem tudsz vele mit kezdeni, nagyon jó, csak olyan mint amikor a duci lányok mondják, hogy nem tudnak lefogyni. Te mit mondanál nekik? Sportolj, egyél kevesebbet, okosabban, csak akarat kérdése. Hát ez a mentalitás is csak akarat kérdése. Ahhoz egyébként tartom magam, hogy aki ad a külvilág véleményére, az nem szerelmes.


24/N

2012. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem állítom, hogy 10/10-es vagyok, nagyon messze állok attól. És azt sem, hogy szerelmes vagyok, mert nem. (Eddig egszer voltam az) Ezért kérdeztem, hogy mit csináljak?! ... Kicsit támadónak éreztelek, de amúgy köszönöm.
2012. máj. 20. 14:24
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ennek a kommentnek az elejét is támadónak fogod vélni (de engem, veled ellentétben, nem érdekel idegenek véleménye).


Nekem az nem áll össze, hogy okosnak mondod magad, miközben "külsőre isteni, de belsőleg borzasztó, legtöbb drogos" hapsikkal k*rogatod magad, ráadásul mindezt 18 éves korodra sikerült összehozni... A szüleidet inkább nem is firtatnám, hogy mi miatt sikeredtél ennyire elcs*szett, felszínes tömegcikké, hogy ennyire fiatalon már drogosokkal lógsz, mert "istenien néznek ki".

Gondolom, hogy ilyen vastagnyakú, hónaljherés, izompólós BMW-huszárok, akik árulják is a cuccot. (Ez utóbbi mondat csak feltételezés, és elnézést, ha nem igaz.)

Ha így folytatod herpeszt, hepatitist, szifiliszt, esetleg HIV-et és szó szerint pár kemény pofont fogsz kapni az élettől.


És most a témáról:

Az öltözködést és azt, hogy valaki gyúr-e meg lehet változtatni (de természetesen ehhez kell a másik fél együttműködése is). Ezzel szemben, ha valaki megszakad, akkor se tud humorosabb vagy intelligensebb lenni és ezt nem árt figyelembe venni. Mindezektől függetlenül, ha neked nem jön be a srác, akkor értelemszerűen ne kezdj vele, mert az nem a te hibád, hogy mondjuk csak a gyúrósok jönnek be (az viszont már igen, hogy ha bunkó esetleg drogos, de ezeket lesz*rod, mert jól néz ki). Azaz, ha nincs "szikra", akkor kár erőltetni a dolgot.


A külvilág véleményéről meg annyit, hogy mindig lesznek negatívak. Ha kigyúrt a srác, akkor egyesek azt fogják mondani, hogy "nézd csak, a gyúrós majmok mindig csak hülye p*csákkal mászkálnak, ez kell csajoknak, kocka has üres fej", ha nem gyúr, akkor meg azt, mint amit te is leírtál. Mint a nyuszika este a sapkával a viccben.


Összefoglalva, azt neked kell eldöntened, hogy kitől akarsz valamit, nem a haveroknak és nem is nekünk itt a GYK-n...

24F

2012. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 omba ***** válasza:

"szeretne egy komoly kapcsolatot normális lánnyal, amire engem alkalmasnak tart" - több válaszoló szerint súlyosan téved.

Meséld el neki, milyen problémád van, és akkor ő is rá fog erre jönni.

2012. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Beviz Elek ***** válasza:

Ha megbeszéljük a túrósgombócot, akkor megvédelek...


Amúgy pedig mint írtam, nekem is számít a külső! Bármilyen tökéletes egy csaj belülről, ha hazaviszem és a spanok vagy legfőképpen az öcsém arcán látnám, hogy nem valami nagy durranás, akkor menne a levesbe. Nekem ez számít. Engem érdekel más véleménye (főleg az öcsémé) és eszerint cselekednék. Majd 5 év múlva olyan csajt keresek, aki tökéletes lesz anyának, házias lesz, okos lesz, talpraesett lesz. Jelenleg nem erre van szükségem! Nézzen ki jól, ha lehet legyen értelmes is, de nem ez a fő szempont (ha idegesítő, akkor megy ha már nem bírom...).


Suli mellett nem azért dolgozom, hogy a leendő lakásomra tegyek félre, hanem, hogy rendezzem a sulit és mellette a csajommal szórakozhassak akire büszke vagyok mert jól néz ki. Most a szex, a haverok, a meló, a suli a fontos. Feleségnek jó a kevésbé szép is, úgyis mindig fájni fog a feje... Havi egy szexnél meg mindegy, hogy mekkora kufferbe kapaszkodik az ember. Napi 1nél nem mindegy... !

2012. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!