Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben belemennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben belemennétek, vagy nem? (Tudom, szilvásbukta, mert azt szeretitek, de ezeket nem kérném most. Köszi=) )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgatok, bátyám egyetemi évfolyamtársa. Bejövök neki, de nem tudom mit csináljak. Bátyám szerint ne jöjjek vele össze, mert nem egy kategóriába tartozunk, külsőre. Régen kondizott, és jó teste volt, most viszont vékony, meló, és egyetem mellett nincs ideje erre, de ha lesz, akkor sem fogja érdekelni már, mert jól érzi magát úgy, ahogy van(ő mondta). Arcra full semleges, öltözködése is hagy némi kivánnivalót. (Ez nem azt jelenti, hogy igénytelen.) Viszont bírom a stílusát, a humorát, és azt, hogy intelligens.

Engem alapjáraton megközelíthetetlennek tartanak, mert csinos, és okos vagyok, nem csak a bulizásnak élek, sportolok versenyszerűen. Szóval szeretnék valamit az élettől.

Eddig csak olyanokkal volt dolgom, akik igaz, hogy külsőre isteniek voltak, de belsőleg borzasztóak, legtöbb drogos is.

Tudom, nem szép dolog külsőről ítélni, de szerintem furcsán néznének ránk az utcán, egy full vékony sráccal, és jönnének a kérdések itt, hogy "lányok, ti miért szeretitek a vékony, magával nem foglalkozó fiúkat?" .... Ti mit tennétek a helyemben?

(Egyébként neki volt több komoly kapcsolata, mostanság csak futókaladjai, amiket tudtak előre a lányok, viszont tőlem mást akar, mert állítása szerint különleges vagyok)


18L (20F)


2012. máj. 20. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
H v.ki azt kérdezi h "mit csináljak?" arra van ez a válasz h "szilvásbuktát"
2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom. És az is a kérdésem, hogy mit csináljak, de nem akartam feltenni így, mert arra ez az egyértelmű (és igen szellemes) reakció ....
2012. máj. 20. 13:42
 3/16 omba ***** válasza:

Szóval nem baj, ha drogos, csak mások szemében jól mutassatok...

"szeretnék valamit az élettől. " - el sem tudom képzelni, mit?

2012. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De, baj, ha drogos, és az is, ha buta. Utóbbi kettőt ezért dobtam, mert előkerültek ezek a dolgok...
2012. máj. 20. 13:49
 5/16 Beviz Elek ***** válasza:

Pedig tényleg szeretem... Na mindegy.

ez a te döntésed. Neked kell eldönteni, hogy mennyire számít a külső! Én nem dönthetek helyetted. Megértem ha unod a gyökereket és összejössz vele, de azt is megértem, ha a jóképű srácoknál maradsz. Szerintem nem az aa fontos, hogy más mit gondol, hanem az, hogy te mit gondolsz. A másik pedig, hogy szerintem ne más döntse el, hogy te mit csinálj.

A szilvásbukta helyett pedig túrósgombócot kérek ha lehet. Azt jobban szeretem:) szólsz ha kész és elszaladok érte:)

köszönöm! :)

2012. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szívem szerint talán összejönnék vele, de ha a külvilág zavar, bámul, és csesztet, akkor tuti dobnám. Fájdalmat okozni pedig senkinek nem szeretnék.

A túrósgombócot én is jobban szeretem. Mellesleg nem is ebédeltem még, úgyhogy kééérekszépen :))

2012. máj. 20. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon a külsőségekre hajtasz,és iszonyúan számít mások véleménye.Szerintem hagyd a srácot,jobban jár így.Majd talál helyetted egy egyszerű lányt,aki nem élsportoló,nem Einstein,nem szereti a kigyúrt hapsikat,de van szíve és esze,és tudja majd szeretni,igazán,tiszta szívből.

Egyébként megsúgom,hogy valószínűleg a nem 10/10-es emberkék is akarnak valamit az élettől.Semmivel nem butábbak vagy kevesebbek Nálad,vagy a bátyádnál.

2012. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Beviz Elek ***** válasza:
56%

Én úgy gondoltam, hogy te csinálod...

Teljesen értem, hogy miért nem tudsz egyértelműen dönteni, de ezt neked kell mérlegelni. Mindkettőnek megvannak a jó és rossz oldalai. Ha megnyugtat én sem jönnék össze csúnya lánnyal (sőt, kifejezetten nézzen ki jól), de a h.lyékből is elegem van. Még van időm válogatni és bízok benne, hogy idővel lesz egy szép+normális barátnőm. Jelenleg fontosabb a kinézet, a többi mellékes. (én döntöttem... )

2012. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha zavar a külvilág reakciója, és emiatt dobnál egy pasit, akkor nem voltál még szerelmes, és nagyon gyerek vagy. Hagyd békén azt a srácot, hadd találjon maga mellé egy értelmes lányt, aki komolyan is gondolja, nem úgy, mint te.


24/N

2012. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kicsit elgondolkodtattál. Viszont ezt most úgy írtad, mintha őt félteni kéne, mert szerencsétlen stb. NEM! Teljesen bejön neki az élet, megkap egyszerű lányokat 1-1 estére, haveri társasága van, csak szeretne egy komoly kapcsolatot normális lánnyal, amire engem alkalmasnak tart. Én pedig nem szeretnék (újabb) csalódás lenni Neki.
2012. máj. 20. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!