Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, úgy néz ki, összejövünk, de ő szakácsnak tanul, én meg nem tudok szinte semmit sem főzni, sütni. :S Ez gáz? :D

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent művel. Miatta elkezdtem gitározni és rajzolni is.:D (Mert neki ezek a hobbijai.) Akkor most kezdjek el főzőcskézni is?:/ Szerintetek nagyon zavarná, hogy én nem értek ehhez semmit?:( Mert eddig nem foglalkoztam ilyenekkel, palacsintát és pudingot tudok csinálni, és ennyi.:S:S

16/L


2009. jún. 26. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki tényleg akkor nem zavarja!MOndjuk 16 éves vagy szerintem elkezdhetnél tanulgatni főzni én mér 12 éves korom óta tudok főzni !A párom a rokonok barátok,a mai napig az utolsó falatig meg eszik amit főzök sütök!És a párom is tud főzni szerintem jó az mikor egy közös hétvégén kettecskén neki álltok főzöcskézni!:)
2009. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szakács a barátom és én sem tudok főzni.azt mondta elég h ő tud:) néha persze együtt szoktunk főzni ez így pont jó.

ha nagyon zavarja majd megtanít:P

2009. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hisz a jó kapcsolatba benne van az is ,hogy olyat tesztek meg együtt egymásért amit másért nem tennétek !:) Sok sikert!Remélem segitettem !
2009. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok főzni, nekem tetszene, ha a barátnőm tudna főzni, de tanítgatni is jó lenne:D 16F
2009. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még,ez a kapcsolat nem valószínű,hogy örökre szól.Amúgy meg nem kell neked is mindig azt csinálni,amit ő.Van akit ez érdekel,mást meg az.Ettől még rendben lehet köztük minden.Az viszont 16 évesen tényleg nem ártana,ha megtanulnál főzni,de nem az ő kedvéért,hanem mert arra előbb-utóbb szükséged lesz.
2009. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem fölösleges azért rajzolni és gitározni,mert neki is az a hobbija,a hobbit azért szokták művelni,mert szeretik csinálni azt a valamit,nem azért hogy másnak megfelelj és sztem meg nembaj,ha nem tudsz főzni,sőt örülj neki hogy nem kell,mert már van egy szakács a családban és az meg romantikus lenne tényleg ha megtanítana!:)16/L
2009. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett a kérdésed :))

Olyan édesen fogalmaztad meg :P


Ám:

1. Neki ez a foglalkozása, elfoglaltsága, hogy főzzön, ezért tanult, ezt tanulta. Ellenkező esetben, ha te geológusnak tanulnál, és ő még a lemez tektronikát is összekeverné a földcsuszamlással, akkor mi a gond? :)

Nem kell elvárnia a kapcsolatban, hogy alkalmazkodj hozzá mindenben.


2. Másrészt, 16 évesen tudsz ezt azt főzni, sütni, én semmit nem tudok 19 éves fiú létemre, és a fiúk többsége szintén egy francia melegszendvicsen, pirítóson kívül még egy sonkás tojás rántottához sem ért :))


3. Fináléként meg te tudsz mást is, amit ő nem. Pl. görkorizás, vagy esetleg az úszás, vagy a kosárlabda. Ezek mind nőies dolgok. :)


19/F

2009. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Tudom, hogy meg kéne tanulnom főzni, de semmi kedvem hozzá... egyáltalán nem köt le.:( És tudom, hogy ez baj. Én azt érzem cikinek, hogy ő fiú, és tud főzni, én meg lány vagyok, de nem tudok.:D De majd biztos tanít pár főztöt.:P Úgy még élvezném is.:D

A gitározást és a rajzolást nem azért kezdtem el, hogy neki megfeleljek, hanem azért, mert van lehetőségem rá, és mikor megtudtam, hogy ő ezeket csinálja, akkor vhogy kedvet kaptam hozzájuk.:D És nem azért, hogy neki megfeleljek, mert szerintem ha nem tudnék gitározni, azzal nem lenne semmi baja.:D (Kár, hogy a főzőcskézéshez nem kaptam kedvet.:/)

2009. jún. 26. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért arra a későbbiekben vigyázz, hogy ne legyél olyan mint ő! Ne csak azt csináld, amit ő! Hosszabb távon baromi unalmas egy kapcsolatban hogy mindketten ugyanazt csináljátok, ugyanaz a hobbitok...

Főzni meg megtaníthat, mert szerintem alapvető dolog , hogy egy nő tudjon főzni! Persze elhiszem, hogy 16 évesen még annyira nem érdekel a dolog, de a későbbiekben bizony jól jöhet majd, ha jó háziasszony és feleség akarsz lenni!

2009. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előre bocs, ha olyat írok, amit már írtak, nem olvastam végig a válaszokat, mert annyira szerettem volna írni. :D

18 éves voltam, mikor összejöttem egy sráccal, aki akkor még csak tanult szakácsnak, azóta már nagyon ügyes szakács lett belőle. :) Nem mondom, hogy nagyon sok mindent tudtam kreatívkodni a konyhában, de nem zavart túlzottan. Tetszettem a srácnak, tetszett nekem a srác, és nagyon szép kis kapcsolat lett ennyiből. :)

Igazából még élveztem is, hogy ő mondott nekem dolgokat, meg tanított egy-két fogásra. És nagyon is aranyos tud lenni, ha együtt főztök, ő mondja, mit csinálj, te meg csinálod. :)

És ez minden mással így van. Egy srácnak tetszik, ha taníthat valamit. Akár a konyhában, akár a focipályán, akár az üzleti világban, akár a tanórán. Ha valamiben ügyesebb/okosabb/talpa esettebb, mint a lány, az élvezettel tölti el. :)

Volt olyan barátom, aki focicsapatokról meg egyéb sportokról és rockzenéről tanítgatott ezt-azt, és a mostani Kedvesem a háztartásban (főleg konyhában, és takarításban) nagyon ügyes, sokszor szoktunk együtt tevékenykedni, amit mindketten nagyon élvezünk. :)

Szóval szerintem egyáltalán nem ciki, hogy nem vagy ügyes, és még kérheted is, hogy segítsen, vagy süssetek valamit közösen.

Azt pedig biztos értékelni fogja, hogy miatta elkezdtél pl a rajzzal foglalkozni! :)


De vigyázz: őrizd meg a saját egyéniséged és hobbidat is, mert számára ez (is) lesz izgalom. :)


22/L

2009. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!