Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alakom? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. máj. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz, pici sporttal tökéletes lehet ;)
2012. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért pontozom le a válaszokat mert nem tetszik a válaszolóknak a lány alakja.


Azokat a válaszokat pontozom le, akik azt írják hogy


'nagyon kövér vagy, de menj futni, sportolni' (és ha nem akar változtatni? vagy nem tud? nem kell rögtön edzéstervet adni neki, ez olyan idegesítő... ducin is lehet élni [nem, nem vagyok az], azt is találhatja valaki vonzónak)


'nagyon kövér vagy, ez csak a fetisisztáknak jön be' mi? ez a kb +10/15 kg ami rajta van? azért ez elég bántó. valakinek tetszik, hogy van rajta mit fogni, van olyan fiú ismerősöm aki pl alacsony is és sovány, mégis a nagydarab, ducibb lányokat részesíti előnyben. most komolyan, szerinted ez már betegesen kövér, vagy mi?


'50-60 évesnek néztelek a kép alapján, 3-4 gyerek után' ez megint nevetséges és nagyon bántó....aaki ilyet ír az még nem látott 50 éves nőt..


lehetne normálisan is véleményt írni, hogy 'nekem ez nem fér bele', 'nem, szerintem duci/kövér/húsos'... nem kell rögtön játszani a személyi edzőt és tanácsokat osztogatni ha egy egyszerű véleményt kért valaki, és a ló túloldalára se kell átesni.


(mielőtt még elkezdenétek savazni, hogy én is biztos egy kövér, ronda, pattanásos, magányos csaj vagyok, szólok, hogy ezek közül egyik sem igaz rám.)


18L

2012. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

ja tuti be tudnál indítani xd

de folytasd csak azt a zsírégetést, jobban teszed.

f18

2012. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
20:42: Ő igen is húsos, van mit rajta fogni. Nem értem miért kell letagadni azt, ami valós. Valakinek ez tetszik, valakinek ez a súly meg már dagadtnak számít. Egy szóval se mondtam, hogy nem lehet így élni, csak mondtam, hogy szerintem fogyjon le egy kicsit, DE HA JÓL ÉRZI MAGÁT ÍGY... olvass vissza. Amúgy meg azzal nem szívatsz meg senkit, ha leszavazod, mert ez csak annak fontos aki itt él. Mi, többiek lesz@rjuk. Értem?
2012. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

egy szóval nem mondtam, hogy most hú de megszívatlak ha leszavazlak :) csak többen írták, hogy nem értik miért kell lepontozni a válaszokat, én meg leírtam, hogy csak a bunkó válaszokat pontozom le.


igen, húsos, duci szerintem is. írtam is, és azt is írtam, hogy ezt normálisan lehetne közölni vele anélkül, hogy rögtön meg akarnátok változtatni. ennyi a problémám

2012. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Azért dagadtozni nem kéne, az nem itt kezdődik és ez nem csak a fetisisztáknak jön be.

Én örülnék, ha ilyen alakom lenne.

2012. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Minden ez csak nem hús, ugyan már.
2012. máj. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 CMD ***** válasza:

"nagyon kövér vagy, de menj futni, sportolni' (és ha nem akar változtatni? vagy nem tud? nem kell rögtön edzéstervet adni neki, ez olyan idegesítő... ducin is lehet élni"


Te még nem láttál edzéstervet, ha azt hiszed, hogy edzéstervet írtam neki.


Ha ducit szeretne élni, és jó lenne neki, akkor pont nem kérdezte volna ezt meg, mert pont leszarná, hgoy mit gondolnak magáról. Azt is írta, hogy fogyott sokat és fogyni szeretne, tehát nem akar duci lenni, hanem akar változtatni.


"valakinek tetszik, hogy van rajta mit fogni, van olyan fiú ismerősöm aki pl alacsony is és sovány, mégis a nagydarab, ducibb lányokat részesíti előnyben."


Tehát van egy fiú ismerősöd és akkor oké. Szerinted akárki célja is az, hogy 100-ból 1 találja vonzónak? Nem, az a célja, hogy 100-ból minél több ember találja vonzónak. Mert ez jól esik mindenkinek. Az meg, hogy 100-ból hány ember találja vonzónak a "ducikat", szerintem nyilvánvaló, hogy jóval kevesebb, mint a vékonyakat (nem anorexiásakat!).


"50-60 évesnek néztelek a kép alapján, 3-4 gyerek után' ez megint nevetséges és nagyon bántó....aaki ilyet ír az még nem látott 50 éves nőt.. "


Oké, talán nem 50-60, de 30-40-nek simán elhinném kitakart arccal a képet.


"lehetne normálisan is véleményt írni, hogy 'nekem ez nem fér bele', 'nem, szerintem duci/kövér/húsos'... nem kell rögtön játszani a személyi edzőt és tanácsokat osztogatni ha egy egyszerű véleményt kért valaki, és a ló túloldalára se kell átesni."


Jó páran azt írtuk, amit mondtál, hogy kéne, de az is le volt fikkantva. Az meg, hogy azt írtam neki, hogy étkezzen egészségesen, eddzen, és váltson életmódot, még nagyon messze van a személyi edzőtől.


"(mielőtt még elkezdenétek savazni, hogy én is biztos egy kövér, ronda, pattanásos, magányos csaj vagyok, szólok, hogy ezek közül egyik sem igaz rám.)"


Oké, nem savazok, csak érdekes, mert nagyrészt azok szoktak ilyen részletesen megvédeni egy réteget, aki maga is tagja. Tehát ha rockerek lennének most fikázva, akkor nem írnék be mindenféle rockervédő szöveget, mert habár nincs bajom velük, de közöm sincs a stílushoz.

2012. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 CMD ***** válasza:
Olyan gyorsan írtam, hogy sikerült közben megreformálnom a magyar nyelvet.
2012. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

igen, írta, hogy fogyni szeretne, de a kérdés az hogy 'milyen az alakom?' nem pedig az, hogy 'hogy tudnék lefogyni?' 'mennyit kéne leadnom szerintetek?'


nyilván az 'edzésterv' erős túlzás volt, de a lényeg ugyanaz.


ha annyira érdekel, azért védem, mert már elegem van, hogy minden duci lányt itt úgy kezelnek, mintha valami űrlény lenne. igen, lehet hogy 100 emberből ő csak 30nak jön be, egy 60 kilós lány pedig 70nek, de attól még valakinek ez igenis tetszik.

2012. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!