Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? (Kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alakom? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. máj. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
169 cm és 65 kg vagyok
2012. máj. 15. 19:34
 22/41 CMD ***** válasza:
45%

Azért az komoly, ahogy a komplexusos dagadt pics@k lepontozzák azokat a válaszokat, amelyek nem azt mondják, hogy "uhh áhh igen, fúha, nagyon szexi vagy."


Nem, ez így nem vonzó, kivéve a fetisisztáknak, akik kimondottan az ilyet szeretik. 21 éves létedre megy így elhanyagolni a tested, hát nem egy jó visszajelzés.


Látok pár hasonló alakú csajt a konditeremben. Őket tisztelem, mert rájöttem, hogy ez így nem jó, és keményen tesznek érte, életmódváltás, edzés, egészséges étkezés, stb.


De ez, hogy valaki felrak két képet, megírják 30-ból 20-an, hogy "igen, jól nézel ki", ezután meg fogja magát, és azt hiszi, hogy "hát ja, vonzó vagyok, legalább nem vagyok egy anorexiás piszkavas", és máris egy önbizalomgránátként mászkál minden fele, tehát ez így gáz.


Mivel azért kérdezted meg, mert tudod, hogy ebben a formában a tested nem oké. Mivel aki meg van elégedve magával, annak nem kell visszaigazolás. De ez, hogy le vannak pontozva azok a válaszok, amelyek megmondják az igazságot, csak annyit jelent, hogy a ducik igazából csak egymást akarják nyugtatni, hogy jó ez így ha zsírosak.

2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem értem a válaszodat, én senkit nem pontoztam le. Nem tudom, mennyire olvastad amiket írtam, de megemlítettem, hogy sajnos szenvedek a súlyommal, örökletesen hízékony vagyok. Már ígyis leadtam 15 kilót, illetve júniustól szeretnék elkezdezdeni mozogni, hogy formásabbá, feszesebbé válhassak és ledobhassak még pár kilót.

2012. máj. 15. 19:44
 24/41 anonim ***** válasza:

ma 19:39


Ott a pont nálad, én már inkább meg se szólalok.

Minden esetben ez van, itt mindenki csak azt írja amit hallani akar, ha nem úgy van lepontozza a többi együtt érző.

Nem lehet más véleményed.

Legutóbbi példa :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ezért tesznek fel kérdést, a válasz meg lehet pozitív meg negatív. Ez benne van a pakliban, válaszért jönnek ide az emberek, nem az együttérzésre.
2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 CMD ***** válasza:
61%

Nem is neked írtam, sehol sem említettelek, hogy te pontozod le. Az anonim lepontozó dagadékoknak írtam, akik szerintem még nálad is súlyosabbak.


Annyit írtam neked, hogy nyilván tudod, hogy a tested nem oké így, hiszen ha az lenne, akkor ez lenne az ideál. De te is tudod, hogy nem az.


Ha te is kész vagy elhatározni magad, hogy vonzó alakod lesz, és amit írtam, hogy étrend, edzés, egészséges étkezés, akkor te is tiszteletre méltó leszel. De itt az oldalon rengeteg tehén van, akiknek csak pár pozitív komment kell, aztán máris megvan a kifogás, hogy miért ne járjanak el edzeni.


Tehát edzeni menj, ne ilyen hülye WS teleshopos cuccokat vegyél. Mondjuk nem tudom, nekem ez evidens, hogyha valaki alakot akar formálni, akkor ez a 3 dolog amit írtam (étrend, edzés, egészséges élet) a lényeges.

2012. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
az cink ha én kivertem rá?
2012. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Értem, ne haragudj, hogy félreértettelek. :)
2012. máj. 15. 19:52
 29/41 anonim ***** válasza:
21%
Húha, én olyan 50-60nak gondoltalak a kép alapján 3-4 gyerek után minimum...
2012. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
5%
Tényleg rohadt idegesítő már a sok kövér p***a, akik azt hiszik ők még a teltebb kategóriába tartoznak...És szinte az összes nő lepontoz, ha valami olyat mondok, amit nem akar hallani, hanem bebeszéli, hogy az úgy jó.Pl. volt ilyen kérdés: Baba punci vagy saláta punci, melyik a jobb? Aki azt válaszolta, hogy baba, azt mind lepontozták, de aki salátát írt, annak érdekes módon 100%os volt a válasza.
2012. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!