Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezte a srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezte a srác, hogy tetszik-e nekem. Én nem adtam pontos választ. Hülye voltam?

Figyelt kérdés

Felvett egy srác 1-2 hete msn-re, és azóta mindig jókat beszélgetünk ott, mert mindig rám ír. Régebben láttam párszor élőben, de már nem emlékszek rá, hogy pontosan hogy nézett ki.:/ (Ő látott mostanában is, csak én nem vettem észre.) Tegnap megkérdezte msn-en, hogy tetszik-e nekem (tökkomolyan). Erre azt írtam, hogy még nem ismerem, nem emlékszek hogy néz ki, így csak képekre tudok alapozni. Rosszul tettem? Mit kellett volna írnom? Így egész jó fej srácnak tűnik, és ha olyan, amilyennek elképzelem, akkor nagyon jó lenne összejönni vele.:) De mi van, ha ezt a választ NEM-nek vette?:S

16/L (ő 16/F)


2009. jún. 25. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A válaszod tökéletes volt!A nőknem szabad egyből"kiadniuk magukat".Jol tetted! :D
2009. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vehette ezt ilyen lerázós szövegnek is, mert sok lány így csinálja, de persze ezt csak ő tudhatja.
2009. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Én attól félek, hogy azt hiszi, ezzel NEM-et akartam mondani.:S Bár tisztán leírtam, hogy miért nem mondok igent, de akkor is.:D
2009. jún. 25. 18:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... azóta még nem beszéltünk, mióta ez a beszélgetés zajlott.:/
2009. jún. 25. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:

kicsit elb*sztad. Egy "meglehet" vagy valami ilyesmi, kicsit sejtelmesebb válasszal többet tudhattál vna...


én nemnek venném, az biztos.

2009. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tovább beszélgettek, akkor semmi gond!

Kérjél képet tőle.

2009. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is jól tetted!

Ha nem kap meg egyből, akkor jobban meg fog becsülni!!!

2009. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eddig mindig rám írt, és most nem. Lehethogy nem vette észre, hogy bejeliztem, vagy nincs is ott, vagy elfoglalt, de félek, hogy a tegnapi "tetszek?" miatt.:/

Ha tényleg az a baja, hogy nem mondtam igen-t a tetszek?-re, akkor hogy tudnám jóvá tenni?:S:D

2009. jún. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!