Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki mindig odajön hozzám (egyébként tavaly /első évesként/ jó barátok voltunk)és mosolyog, meg köszön. Ez nem is baj, de néha arra figyelek fel hogy a hátam mögött ülő szól hogy nézzek oda és akkor ő integet mosolyog és köszön. Kb. naponta ötször.

Aztán ma is német óra előtt ( a közelében ülök) elültem egy haveromhoz és odajött a vállamra tette a fejét mondta hogy üljek vissza. Mondtam hogy nem akkor meg elkezdett füzettel ütni. xD

Nos szóval mit mondhatnék neki hogy ne sértsem meg? Vagy ne mondjak semmit csak tegyem láthatóvá hogy nem jön be?


2012. máj. 11. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó te szerencsétlen,egyáltalán hogy hagyhattad,h idáig fajuljon a helyzet? o_0 Gyorsan szabadulj meg tőle,amíg még nem késő!!!
2012. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elözö kommentelönek:ezen jòt nevettem:DD

De lènyegre tèrve:mièrt is veszes ezt olyan komolyan?megkèrdezed töle hogy tetszel-e neki,mert a viselkedèsèböl azt vetted le de te most nem akarsz semmilyen kapcsolatot ès a viselkedèse így zavarò mert nem tudod mire vèlni.pont.

2012. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem :D hát megteszek mindent.. ma például nem tett semmit.. csoda. Meg is lepődtem...
2012. máj. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!