Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy férfi kifelé közvetlen, barátságos, haverkodó, humoros, néha a középpontban van, mégis gyáva nők terén?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, ismertek ilyet?
2012. máj. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Na én majdnem ilyen vagyok.

Mindenhol kedvelnek (nem én gondolom így más mondta), barátságos is megvan, a haverkodó is, hülyeségekben is benne vagyok, igaz társaság középpontja nem nagyon szoktam lenni, de lányokkal képtelen vagyok beszélni. Akitől nem akarok semmit azokkal a lányokkal simán elbeszélgetek, de ha egy kicsit is megfordult a fejembe, hogy de jó lenne barátnőnek ez a lány, vagy nagyon megtetszik akkor már "gyáva" leszek, nem merek olyan felszabadultan viselkedni.


Úgyhogy igen létezik


19/F

2012. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van ilyen, de alapjában véve sok ember gyáva annál aki tetszik neki szerintem. Akiket ismer, vagy rákényszerül megismerni, azokkal közvetlen, barátságos, haverkodó, de ha megismer egy nőt alapból lehet hogy nem lesz vele, az előbb felsorolt jelzők bármelyike jellemző rá. ilyenek talán nehezebben nyílnak meg.


amúgy jómagam is ilyen vagyok, de mondjuk nem is próbálok csajozni XD

2012. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van egy srác barátom. Kb 8 hónapja ismerem. Minden jel arra utalt számomra, hogy bejövök neki. Sokat keresett, és velem is olyan volt, mint írtam is, csak amikor vártam volna, hogy naaaa....... valami....... semmi.


Azért kérdezem, mert a barátaim szerint, amiket elmondtam nekik, nem néztem be a dolgot, és nem értem mi a gáz akkor.

2012. máj. 9. 15:29
 4/4 aszomszedneni ***** válasza:
nem feltétlenül gyáva , én is mindenkivel jóban vagyok, meg szeretek új emberekkel ismerkedni , haverkodni, viszont h*lye vagyok egy párkapcsolat létrehozásához és nem is tudom magam elképzelni egy ilyenbe , akkor meg minek flörtölgessek ?
2012. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!