Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (minden lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? (minden lent)

Figyelt kérdés
nem vagyok egy félénk gyerek bár még nem is idős, de van 1 lány ki igazán bejön nekem, és információim szerint, eléggé sokat beszél rólam, általában jókat..élőben próbálkoztam volna, de mindig lesüti a szemét és elmenekül, így marad az internet valójában, innen picit ötlettelen vagyok, ugyanis nem vagyok az ilyen msn, facebook csajozás híve, így nem tudom mi tévő legyek, mert hát előben vmennyivel könnyebb mint itt neten szóval vmi beszélgetési tippeket adjatok már erre a célra ;)
2012. máj. 8. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szóval élő szó helyett inkább neten akarsz beszélni vele?


Mennyi balf@sz van istenem -.-'

2012. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi az hogy elmenekül? dedóban vagytok?

annyi hogy megkérdezed, akkor nem élőben hanem interneten hogy talihoz mit szólna egyik délután, ha szeretne megismerni, meg te is őt, akkor neked kell lépned, csak ne nyomulj nagyon, de élőben jobb lenne megkérdezned a talit,csak nem fut el :-)

2012. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

00:39 szerintem nem o a balf@sz, o szemelyesen szeretnek megismerkedni a lannyal csak a csaj ijed be mindig. Talan elobb olvasd el figyelmesen a kerdest es csak azutan oltogassad.

A kerdezonek: egyetertek azzal amit a 2. Kommentelo mond, ugyan ezt tudom ajanlani. Amugy hany eves vagy?

2012. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 00:39

öcsi nem azt kérdeztem hogy mennyire vagy meleg:D


amúgy 16 ő 15:)

2012. máj. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!