Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti senki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti senki, hogy vannak olyan fiúk (! ) is, akik nem egy éjszakásra vágynak?

Figyelt kérdés
Mindenki azt tanácsolgatja nekem, hogy menjek bulizni, és lesz barátnőm! De miért nem érti meg senki, hogy vannak, akik nem csak a szexre hajtanak, hanem érző lények, és komoly kapcsolatot akarnak? Egy buliban ezt soha nem fogom megtalálni, minek menjek oda akkor?

2012. ápr. 19. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én megértelek, na meg az is csak azoknak jön össze a bulikon,akik jól néznek ki, magasak, vagy pénzesek.


Én esélytelen vagyok, te nem tudom, de a lényeg, ha normális kapcsolatot akarsz ne bulihelyen ismerkedj.


Én sosem értettem ki az, aki komolyan gondolja, hogy egy szórakozóhelyen lehet normális, értelmes lányt találni hosszútávú kapcsolatra.


Ha van is olyan ritka, mint a fehér holló.

2012. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

buliba ---> bulizni menj, és ha nicns barátnőd akkor szexelj is ha összejön!

ámde....ott sem minden lány rib@nc! Csak kevés a normális, de lehet h pont a 20. lány lesz az aki majd komoly kapcsolatot szeretne!


DE! emellett keresgélhetsz máshol is!

2012. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem igaz, hogy ott soha. Ez hülyeség. Nagyon sokféle ember jár bulizni. Nem kéne beskatulyázni a bulizni járó fiatalokat.
2012. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megértem, tudom, hogy léteznek ilyen emberek is és az is tény, hogy buliban sose fogsz egy normális lányt találni.
2012. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetemi bulik tele vannak normális lányokkal, menj azokra
2012. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy normális lány nem járhat el szórakozni? vagy ha valaki már eljár ettől nem normális? nemhiszem.. énis komoly kapcsolatot szeretnék, mégis járok bulizni 18/L
2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bulizni alatt nem feltétlenül azt kell érteni, hogy táncolj hajnalig részegen egy partyhelyen, hanem hogy ülj be barátokkal sörözni, mozdulj ki otthonról, ismerj meg új embereket.

Én nemhogy értem, de nagyon remélem, hogy vannak ilyen srácok is, de mivel a szobában bujkáltok, nehéz látni ezt az ellenpéldát.

24/L

2012. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!