Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg a szép lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg a szép lányok?

Figyelt kérdés
Rengeteg szép lány megnéz,pedig nem vagyok annyira jó pasi.Hogyhogy?(persze azért örülök ennek)
2012. ápr. 18. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kb 4 lehetőség van:

1.: Helyes vagy!:)

2.: Feltűnően ronda vagy (de ha az lennél,akkor valószínűleg tudnád).

3.: Feltűnt nekik, hogy őket nézed, és úgy gondolják, megszivatnak és ők is bámulnak téged.

4.: Idegesíti őket, hogy őket bámulod.

Ha engem kérdezel, általában az 1. a leggyakoribb helyzet.:) Valószínűleg e helyzetben is!:D Attól még hogy nem vagy túl jó pasi, a kisugárzásod lehet jó,az a lényeg.

Én sem hittem el, hogy szép vagyok régebben, mikor elkezdtek megnézni, rámdudálni, utánamfütüylni a csávók, pedig nem lóg ki a mellem, és nem miniszoknyában, tűsarkúban járkálok az utcán.:) Aztán idővel elhittem, mikor már többen is bókoltak. Ez nálad nem így lesz, mivel te vagy a csávó, te dolgod a bókolgatás. Startolj rá valamelyikükre.;) Persze ne rögtön bókkal indíts, inkább csak beszélgess, míg biztos nem leszel benne, hogy tényleg bejössz nekik.

2012. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!