Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, nektek ez sok? Vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok, kevés vagy ideális, ha borotválom a hónaljam, a péniszemet (teljesen) és a mellemen rövidre nyírom a szőrt (kb 2 hetente). Kevés ez a fajta "higiénia", avagy sok? Ízlésetek tuti különböző, de mit szerettek? Kort is írjatok légyszíves!
2009. jún. 20. 00:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
ja 24éves lány irta a hosszu választ
2009. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen szempontból ez megfelelő. Kevesebb is megfelelő lenne ugyanúgy, szóval ebből nem csinálok nagy ügyet.


23/L

2009. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

a honalj alap. az intim zona nem kotelezo de neha jol esik mar csak a gesztus is. a mellkas.... en jobban szeretem a csupasz mellkast, de ha alapbol az. ha amugy szoros.... ha nagyon szoros es hosszuak a szorszalak akkor ok h leszeded neha de lehetoleg ne borotvaval mert a szuros mellkas rosszabb mint a szoros.

de mindent osszevetve xtem igy jo ahogy csinalod. a labadat semmikepp ne borotvald, attol rosszul vagyok!!!

2009. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Uhh, nekem is sok, én is a szőrös férfiak elkötelezett híve vagyok. A hónaljat megértem (bár nekem a szőrös is teljesen OK, nincsen azzal semmi baj), de rövidre nyírod a mellkasodon? Az hogy nézhet ki? Elképzelni sem tudom. Mintha borostás lenne? Mert az abszolút nem nyerő. Nekem a péniszszőrtelenítés is felesleges, és műnek ható, nem is tudom. Mindezek ellenére meg tudom érteni az álláspontodat nőként, bár ha nem kéne, én biztos nem foglalkoznék a szőrtelenítéssel :)
2009. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
jah, 18/L voltam.
2009. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát olyan, mint amikor a 7-8 centis hajból 2-3 centiset csinálsz, erre van a testszőrnyíró, egyáltalán nem borostás, de mégsem zavaróan hosszúak a szálak. Semmi pénzért nem borotválnám a mellkasom.
2009. aug. 9. 11:51
 27/27 anonim ***** válasza:

szerintem igy tokeletes:)

15/L

2009. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!