Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, nektek ez sok? Vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok, kevés vagy ideális, ha borotválom a hónaljam, a péniszemet (teljesen) és a mellemen rövidre nyírom a szőrt (kb 2 hetente). Kevés ez a fajta "higiénia", avagy sok? Ízlésetek tuti különböző, de mit szerettek? Kort is írjatok légyszíves!
2009. jún. 20. 00:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát hogy őszinte legyek szerintem undorító :D

A hónalj még talán talán. De a többi....

2009. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez így tökéletes!! Az én párom is így borotválkozik, és imádom :) Volt régebben egy olyan esetem, hogy (hülyén fog hangzani, de...) beleakadt a fülbevalóm a srác mellkasába.:S:D Elég hülye szituáció volt.Azóta szeretem, ha borotválják a mellkasukat is. És ebben a nyári melegben ez jobb is szerintem :)
2009. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Úgy szeretem, ahogy van. Ha szőrös, úgy.
2009. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem kedvelem a csupasz péniszt. A többi végülis rendben van.
2009. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorítóka a csúpasz férfiak.Főleg ha a mellük meg a péniszük is csupasz. 20/L
2009. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is férfias a szőr, a hónaljat szerintem viszont jó ha borotválják, főleg ebbe a melegben, mert elég visszataszító amikor mondjuk egy ujjatlanban feszít valaki a buszon felül kapaszkodva, és ott bűzölög a "kutyusa" :D :S

barátom a hónalját csupaszítja, máshol nem, de nem is engedném, mert így szeretem, férfias :)

de egyén válogatja :)

18/L

2009. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden maradhat szőrös. Egyedül a hátszőrt, kitüremkedő fülszört/orrszőrt nem bírom, a többi kifejezetten vonzó.

És nem értem miért szóltál le valakit, mert melegesnek titulálta a borortválást. Ez is egy vélemény.

És ez nem higénia, hanem esztétika. Nem vagy attól egészségesebb, hogy bármit is borotválsz.

2009. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó voltam

18/L

2009. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%

nekem ez már túlontúl sok. egy pasi akkor pasi ha szőrös. most ok, ne legyen ilyen chewbacca, de azér...

pff


18L

2009. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a honalj rendben,de ott lennt kár,mert nem is nagyon szokott a szájba menni a szőr,nem azt kell nyalogatni:) meg lehet,hogy kényelmetlen,amikor nő,és szurni fog,viszket,ami kellemetlen.a melledről sem ajánlanám,mert később annál sűrűbb,erősebb lesz a szőr.
2009. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!