Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lepődök már meg? Ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lepődök már meg? Ma láttam a buszon 2 kislányt biztos, hogy nem voltak idősebbek 10-nél, de a smink már ott volt rendesen és végig szemezni akartak velem? Hol van már a határ?

Figyelt kérdés
16F
2009. jún. 19. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok, nézelődtem neten, és a volt iskolámba a lányok olyan mérhetetlenül p.csásan öltöznek...

alig múlt el 12 már kirakta mellét myvipre meg iwiwre..., 60 kg smin is ott van, nyáron garbó, télen meg miniszoknya toppal...

2009. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

nem bantasbol szerintem de egy 14 eves hiaba csitriz le egy 10-12 evest :P :D

a mai vilag el van durvulva, en 19 leszek iden, de oszinten akkor teszek sminket ha megyek valamerre, esemenyre, unnepsegre, maskor ugy erzem nincs szukseg ra. de mostmar a 10 eves is meltartot vetet az anyjaval, mert az a meno. es nem az a szomoru hogy azt vetet, hanem hogy nem is jo ra, nem kene, de az anyja megis megveszi. rohely. ezen kivul jon velem szemben s ugy nez ki mint egy roman templom, en szepen szrenyen, a 10 eves pedig 19-nek 20 nak akar kitunni, es nem veszi eszre hol a hatar...minden esetre az en gyermekemet megkotom:)) ha ilyen lesz :D minden esetre nem lesz ilyen.

de a szulo a legnagyobb hibas...meg a media:( es a suli:( s ez az egesz tarsadalom...

2009. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
kiegeszitenem egyik masik meg illegeti-billegeti magat, s a festett szemhejaval ugy nez ram, hogy sullyedjek mar el, amiert nem vagyok kimazolva:)) szornyu:P
2009. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, még rendszeres havibajuk sincs ezeknek a lánykáknak! Az én korosztályomnak 10-13 évesen eszünkbe se jutott, hogy így öltözzünk. Az ilyen kis tudatlan lányok veszítik el gyorsan és fájdalmasan a szüzességüket, nem tudnak normális, egészséges kapcsolatokat kialakítani. Tiszta szégyen! Nem figyel rá az anyja, hogy a lánya ne öltözzön kiskorú prostinak?!
2009. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az rettent el, hogy ilyenekből lesznek a jövő anyukái.
2009. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
9-10 éves voltam, mikor az osztályomból 2 csaj már aktív szexuális életet élt 16-18 éves pasikkal. És nem vmi putri suliba jártam, hanem elit környéken. Ezek után én már nem lepődök meg semmin. A poén az egészben, hogy akkor ezzel még nem is foglalkoztunk, csak így visszatekintve tűnik durvának .
2009. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Uccsóelőttivel hasonlóan gondolkodunk (:

Engem konkrétan az rémiszt meg, hogy hogyha már az ő szüleik is olyanok, hogy nem tudják őket rendesen nevelni, akkor ők maguk mégis milyen szülők lesznek?

2009. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!