Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lepődök már meg? Ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lepődök már meg? Ma láttam a buszon 2 kislányt biztos, hogy nem voltak idősebbek 10-nél, de a smink már ott volt rendesen és végig szemezni akartak velem? Hol van már a határ?

Figyelt kérdés
16F
2009. jún. 19. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Határ és gátlás nincs azt ne várd és amikor ezek felnőnek még rosszabbak lesznek mint a mostaniak pedig azok sem kutyák.

Anyucinak meg apucinak kellene ennek gátat szabnia, de nem teszik nem érdekli őket.

Nekünk is el kell gondolkozni, hogy mit rointunk el a nevelésben és cselekedni de sürgősen....

28/F

2009. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Zümy ***** válasza:
89%
Ma már szinte sehol.Ezen már meg se lepődj.Én lány wok 14 leszek és egy kisrác10 se volt..bókolt vlem,meg beszélgetni akart ,szemezni stb..kb arra gondoltam:úristen:D...ezen már csak nevetni lehet.Meg ez a sminkelés is..pff..kis csitrik..:D
2009. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos erről a hanyag szülők tehetnek meg az olyan szemét emberek akik kihasználják az ilyen lányokat nemcsoda h a mai gyerekek olyanok mint a prostituáltak:(
2009. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt én is tipikusan szeretem ha ráfújsz a csajra és leesik kb 6kg por... Amúgy nincs gátlásuk semennyi, a szülők legalább olyan hibásak mint ők. De az hagyján, de még este 10 után is hagyják a gyerekeket kint kószálni...
2009. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is láttam már sok ilyet és tényleg, hogy is fogalmazzak, ez röhejes...11-12 lányok neccharisnyában, miniszoknyában, toppocskában, kifestve járnak ISKOLÁBA...mi, a volt 8.osok nem jártunk úgy...és pont ezt beszéltük a barátnőimmel, hogy mi lesz ezekből a lányokból...és azt hiszik, ezzel lesznek valakik...hát majdcsak kiábrándulnak ebből...ráérnének még...
2009. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

úú.. hát ezen nem lepődtem meg xD :).. ez a mai világ :) persze vannak kivételek , de hát a nagyobbik fele ilyen.

szerintem is hibás a szülő, de egy olyan szülőtől nem is várnék mást, aki ugyanígy kezdte... :S:S

de azért szerintem észbe kaphatnának...

2009. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
és?? ha ők így érzik jól magukat neked semmi közöd hozzá..
2009. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak

Gondolom te is ebbe a korosztályba tartozol, vagy esetleg valami elfuserált stílusirányzatot képviselsz, mert mindig az ilyenektől hallom azt, ha így érzi jól magát akkor csinálja. Akkor most képzeld el azt, hogy érettebb vagy mondjuk 10-15 évvel é van gyereked, és hogy éreznéd magad ha a te gyereked 12 évesen már sexelne. Ledöbbennék rendesen az biztos.

2009. jún. 19. 20:05
 9/17 A kérdező kommentje:
bocsi nem neked látom törölték is a válszát akinek írtam
2009. jún. 19. 20:05
 10/17 A kérdező kommentje:
ja mégse csak nem kívánatos válasz lett
2009. jún. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!