Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem! Hogyan lehet, két azonos márkájú, típusú egyszemélyes hálózsákok úgy összecipzározni, hogy kétszemélyes legyen? Barátnőmmel megyünk sátorozni :)

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem nem lehet,tudom hogy ezzel nem segítettem bocsi érte.De miért kellene összecipzározni?
2009. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért, hogy ne külön hálózsákba kelljen "aludni"
2009. jún. 16. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. De meg fogjátok oldani a problémát, hidd el! Jó sátorozást!
2009. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az egyik jobbos, a másik meg balos. Eleve párban kell venni. Ha ilyenek, akkor teljesen lehúzod a cipzárt mindkettőn, és szét is választod a két felét. (Olyan cipzár van ált. rajtuk, amin két húzó van, és ha teljesen le van húzva mindkettő, az egyik fele kihúzható.) Ezek után csere, az két hálózsák felső és alsó cipzárjait egymáshoz dugod be. (Értelemszerűen alsót alsóhoz, felsőt felsőhöz.) Ha nem megy, akkor valószínűleg a hálózsák nem is alkalmas erre, ne erőltesd! Egyedül a teljesen lehúzott állapotban történő szétválasztás lehet problémás, ha nagyon szoros még a zár.
2009. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyetek pokrócot. Az se foglal igazán több helyet, mint 2 hálózsák. :)
2009. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem kell összecipzározni.Én nem rég voltam párommal sátorozni,és pléddel takaróztunk.
2009. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. jún. 16. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
én mst hétvégn megyek a barátommal sátorozni,plédet viszünk és úgyis polifoamre fekszünk és arra meg rátesszük az ő hálózsákját mert az teljesen szétnyitható és a pléddel meg takaróznk már ha alszunk is vmennyit :)
2009. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!