Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar megismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megismerni ha tetszem neki? De más lányokkal tud ismerkedni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik tudom hogy tetszek neki úgy néz rám,zavarba van mellettem,plusz bevallotta. De mégse mer velem semmit se csinálni,megismerkedni velem de más lányokkal bezzeg igen miért van ez? próbáltam már flegma lenni hogy mintha nem kaphatna meg és próbáltam aranyos lenni de ez se hatott hogyan tudnám megfogni?
2012. márc. 30. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
kor? :)
2012. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18
2012. márc. 30. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
ha magamból indulok ki, én azt mondom, hogy más lányokkal azért ismerkedik, beszélget, hogy féltékennyé tegyen téged. gyerekes dolog, de velem is előfordult ez :)
2012. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ilyenkor mit lehet tenni? mert ő nem fog lépni..:/
2012. márc. 30. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác félénk, akkor neked kell megtenned a kezdeményezést, de hogy hogyan, na az a jó kérdés, bár szerintem ez a eljössz velem xy-ba nem túl jó ötlet, mert valószinüleg úgy gondolja, hogy még kellemetlen lenne 2-esben lennetek, ezért nem menne el. egy szimpla beszélgetés kell :)
2012. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már kezdeményeztem nála és utána mégse történt semmi, volt amikor ő is próbált de akkor se.. lehetséges h ennyire félne tőlem? de akkor miért van az h más lányoktól meg nem fél hanem bátran közeledik feléjük?
2012. márc. 30. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
mert tőllük nem akar semmi kapcsolatot, ezért bátrabb
2012. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!