Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy olyan emberrel, aki behülyít majd játssza a naív kis ártatlant?

Figyelt kérdés

Rövid leszek és tömör: 20 éves lány vagyok, Megismerkedtem januárban egy 10évvel idősebb fickóval. találkozgattunk, majd közölte szerelmes belém... Szép lassan én is az lettem, lefeküdtünk.. Szinte minden nap együtt voltunk, én nagyon boldog voltam ővele, minden passzolt, összhang, szinte minden közös bennünk. Majd jött a szövegével hogy szeret de fiatal vagyok, nem akar megbántani. Közben mint kiderült, másoknak is csapta a szelet. Közöltem vele hogy ez így nem pálya, hogy nem is járunk, de szexelni jó vagyok, de mással kavar de nekem mondja hogy szeret, döntse el mit akar. Mondta hogy ő a barátom akar lenni mert nagyon szeret, de nem akar a pasim lenni mert többre tart annál. WTF?! Mondtam hogy ha ez igaz is, (mert szerintem csak szexre kellettem, megvolt jóvolt pá) én neki MOST nem tudok még a barátja lenni...

Most nem beszélünk, de azért hiányzik. Mit csináljak?


2012. márc. 30. 13:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
meg én szerintem, bár nem vagyok férfi, nem tudok az ő agyukkal gondolkozni, de ilyen nincs, hogy "jaj azt hittem szerelmes vagyok de rájöttem mégse" majd mikor mondtam neki, hogy lenne inkább őszinte, hogy igen csak szexelni akartam, még becsülném is benne... de erre kiakadt, hogy én nem tudom ő mit érez és miért bántom őt... Én bántom, jó vicc.
2012. márc. 30. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!