Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, 16 éves... nagyon tetszik, viszont alig ismerjük egymást, annak ellenére, hogy a legjobb barátnőm bátyja... persze azért néha beszélünk, de én őt valószínűleg nem nagyon érdeklem... mit csináljak, hogy többet beszéljünk, meg hogy felfigyeljen rám???? jaa és ő nem a piálós, bulizós, focizós tipus, hanem inkább olvas, zongorázik, gitározik, de ettől még ember, tehát nem egy könyvmoly stréber, hanem vicces, meg jófej, meg udvarias meg minden! :)

14/L


2012. márc. 30. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul egy töketlen gyökér.
2012. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismered a legjobb barátnőd bátyját? Nem vagy vele köszönőviszonyba sem? Pff... Ez gáz.

De szerintem ha elmondod a lb-dnek akkor ő tud segíteni.

De ez a dolog nem menne, mert ha miattad szakítotok majd, akkor a barátnődbe is benne lenne egy tüske. Aztán semmi sem lenne ugyanolyan köztetk, mint most.

2012. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.nek: rohadtul nem töketlen gyökér, és nem mondj róla véleményt úgy,hogy nem is ismered.. lehet,h azok alapján, amiket írtam róla ilyennek tűnik, bocsánat, akkor rosszul írtam le, de nem így van!!!! egyébként meg nem is azt kérdeztem,hogy szerinted milyen! ha nem akarsz normálisan válaszolni a kérdésemre, akkor minek írsz?? azért mert egy köcsög vagy, vagy azért mert 1 kocka és egész nap a gép előtt rohadsz, és élvezed, hogy baromságokat mondasz!

2.: én egy szóval sem mondtam,h nem vagyunk köszönőviszonyba, persze,hogy köszönünk egymásnak, csak nem szoktam vele beszélgetni! és amúgy meg működhetne szerintem, csak hát igen, ha szakítanánk, az elég gáz lenne, de még nem tartunk ott, az a jövő problémája! azért köszi...

2012. márc. 31. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!